Zobraziť kategórie

Školská taška Stil Fairy Tale set a pamätník zadarmo

Guma
darček ZADARMO
Kód produktu:ASA0504
Hĺbka: 23 cm
Šírka:31 cm
Výška:38 cm
Nosnosť:7
Objem:17 l
Reflexné prvky: áno, ze všetkých strán
Výrobca:Stil

Školský set značky Stil 2024 s motívom Fairy Tale pre dievčatá. Set tvorí aktovka do školy, peračník a vrecko na prezúvky rovnakého motívu.

Aktovka Stil (vhodná pre 1. - 3. triedu) v obľúbenom motíve Fairy Tale. Kvalitná, ergonomicky tvarovaná, odľahčená aktovka do školy je vybavená reflexnými prvkami a anatomicky tvarovaným chrbtom s pevnou konštrukciou.


PARAMETRE:
Rozmer: výška 38 cm, šírka 31 cm, hĺbka 23 cm
Hmotnosť: 1 kg
Nosnosť: 7 kg
Objem: 17 l

VLASTNOSTI:
OSMAR - Moderné patentované zapínanie s magnetom pre ľahké otváranie a zatváranie aktovky jednou rukou. Veľmi praktické a jednoduché riešenie pre školákov - pri priložení veka sa samo zapne.


BEZPEČNOSŤ - Bezpečnostné prvky sú veľmi dôležité, preto je aktovka vybavená reflexnými prvkami na všetkých stranách batohu, ktoré zaručia lepšiu viditeľnosť a bezpečnosť dieťaťa v tme

PRÍVESOK POP IT - Tohtoročnou novinkou v kolekcii sú farebné prívesky Pop it, ktoré slúžia nielen ako ozdoba, ale aj ako antistresová pomôcka, a vymeniteľné aplikácia na suchý zips

VNÚTORNÉ USPORIADANIE - Hlavná vnútorná komora je rozdelená látkovou prepážkou pre lepšie uloženie pomôcok. V prednej časti komory je vrecko na uloženie drobností. Predné vrecko aktovky je určené pre desiatový box a je čiastočne termoizolačné. Udrží vaše jedlo studené alebo teplé.

Vrecko na cvičky je praktickým doplnkom školskej aktovky na uloženie prezuviek či vecí na telocvik. Vrecko na papučevodoodpudivý pevný materiál udrží veci v suchu. Vrecko na zips oddelí topánky od ostatného oblečenia. Sťahovacia šnúrka spojená so spodnou časťou premení vrecko na malý batôžtek na chrbát. Rozmery: 44 x 32 cm

Jednopatrový penál do školy má veľkú kapacitu na umiestnenie písacích potrieb. Dvadsaťtri rôzne veľkých, pevných gumičiek udrží v poriadku aj väčšie pastelky alebo písacie pero, pravítko, strúhadlo a gumu. Školský peračník jednoposchodový, prázdny s dvoma chlopňami, s rozmerom š 19 x v 3 x 13,5 cm. Dizajn školského peračníka je dokonale zladený so Stil aktovkou či batohom.

Výrobca: Stil

  • Ročne vidíme okolo 1.300 detí skúšať si školskú tašku, predávame ich už 15 rokov.
  • Vďaka tomu VIEME, ako a komu ktorá taška sedí na chrbte najlepšie.
  • Dokážeme Vám dobre poradiť aj na diaľku.
  • Pravidelne publikujeme články do našej poradne, kde riešime najčastejšie problémy.
  • Máme najširší výber online a spolupracujeme s 25 výrobcami.
  • Natáčame videá, ktoré Vám pomáhajú pri výbere a rozhodovaní.
U nás máte istotu!
V prípade reklamácie ponúkame:
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX