Darčeky pre 8, 9 a 10 ročné dievčatá

Skúste obdarovať dievčatá 8, 9 a 10 rokov niečím, z čoho budú mať skutočnú radosť a bude to tiež praktické alebo rozvíjajúce.

Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 3Nasledujúci

Hľadáte vhodné darčeky pre 8-ročné dievča? Začnite so školskými potrebami. Nie je čas na novú školskú tašku? Môžete si vybrať zo širokej ponuky ergonomických zdravých batohov. Potrebuje skôr batoh na výlety alebo do krúžku? Kúpte jej štýlový dievčenský ruksak.

Chcete svojmu dievčatku skôr urobiť radosť ako venovať praktický darček? Roztomilé a hebučké squishmallows sú teraz medzi deťmi veľkým hitom. Môžete si vyberať z veľkých plyšákov aj malých plyšových príveskov na kľúče, ktoré si môže vziať kamkoľvek so sebou.

Tip na darček pre 8-ročné dievčatko: Stolová hra Mindok Ostrov mačiek poteší každé dievčatko, ktoré miluje zvieratá. Hru si môže zahrať s rodinou aj sama a precvičiť si tak hlavičku.

 

Baví vaše 9-ročné dievča tvorba z papiera, maľovanie alebo dokonca vyšívanie? Omaľovánky pre deti môžete vymeniť za čosi náročnejšie. Vhodné sú kreatívne sady. Existuje veľa možností a nič nepokazíte, ak vyberiete nejakú s motívom zvieratiek.

Nápad na darček pre 9-ročné dievča: Nechajte svoje dievčatko vyrobiť si vlastnú hračku - napríklad zebru z ponožiek! Kreatívny set Zebra poslúži ako originálny darček pre každé dievča staršie ako 8 rokov.

 

Vyberáte darčeky pre 10-ročné dievča? Ničím nerušený spánok podporia kvalitné detské obliečky s obľúbeným motívom alebo pohodlné detské pyžamo. Do školy sa hodí nový štýlový peračník alebo box na desiatu a 10-ročné dievčatko bude ešte stále baviť aj tvoriť a maľovať s kreatívnou sadou.

Tip na darček pro 10-ročné dievča: Sada na maľovanie pieskom s motívom fialovej mandaly prinesie dievčaťu veľa zábavy a môžete sa do maľovania pustiť aj spoločne.

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

22.11.

Ako vyrobiť adventný kalendár pre deti?

Vianočné tvorenie s deťmi môže zahŕňať aj ozdobu sáčkov na výrobu adventného kalendára. Ako na to?

MenuX

InformaceX