Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Detské pyžamá

Vyberte si kvalitné bavlnené pyžamo dievčenské alebo chlapčenské s klasickým dlhým rukávom alebo s krátkym pre letné mesiace.

Betty Mode ponúka kvalitné detské oblečenie. Detské pyžamá sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá má certifikát o zdravotnej nezávadnosti. Všetky materiály, ktoré používajú, pochádzajú z ČR a EU. Pyžamká majú na tričku elastický lem pre ľahšie obliekanie a kraťasy obsahujú pružnú gumu, ktorá netlačí a dá sa ľahko vymeniť.

Cornette môžeme len odporučiť, a to vďaka vlastným skúsenostiam. Ide o poľskú firmu, ktorá používa veľmi príjemné materiály v TOP kvalite (100% bavlna), certifikované podľa noriem Öko-Tex Standard. Od rovnakej značky ponúkame aj detské spodné prádlo.

Firma Sun City ponúka pyžamá zo 100% bavlny. Zameruje sa na známe motívy ako napríklad Avengers, Minnie, Paw Patrol a iné. V ponuke môžete nájsť aj detské tričká, detské ponožky a iné, v motívoch ako sú LOL, Jurský Svet, Spiderman a pod.

Vienetta Secret, pôvodne turecká značka, ponúka štandardnú kvalitu s moderným dizajnom (100% bavlna), ktorý sa rýchlo neopozerá. Zaujme precíznym spracovaním švov, ktoré neškriabu ani netlačia, rovnako ako u Cornette, a nižšou cenou.  V ponuke máme klasické detské pyžamo, pyžamo overal a detské nočné košele.

Ponúkame licenčné motívy Frozen, Mimoni, Prasiatko Peppa, Spiderman a mnoho ďalších, ale aj nadčasové motívy zvieratiek značky Vienetta Secret. Prezrite si našu celú ponuku, kde nájdete lacné oblečenie.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 11Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

27.05.

Školské aktovky Oxybag nová kolekcia 2022

Tohtoročné modely zaujmú novou, vylepšenou konštrukciou, ktorá sedí lepšie na chrbte. Nechýbajú ani obľúbené licenčné motívy Frozen alebo Minecraft!

MenuX

InformaceX