Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Detské pyžamá

Vyberte si kvalitné bavlnené pyžamo dievčenské alebo chlapčenské s klasickým dlhým rukávom alebo s krátkym pre letné mesiace.

Betty Mode ponúka kvalitné detské oblečenie. Detské pyžamá sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá má certifikát o zdravotnej nezávadnosti. Všetky materiály, ktoré používajú, pochádzajú z ČR a EU. Pyžamká majú na tričku elastický lem pre ľahšie obliekanie a kraťasy obsahujú pružnú gumu, ktorá netlačí a dá sa ľahko vymeniť.

Cornette môžeme len odporučiť, a to vďaka vlastným skúsenostiam. Ide o poľskú firmu, ktorá používa veľmi príjemné materiály v TOP kvalite (100% bavlna), certifikované podľa noriem Öko-Tex Standard. Od rovnakej značky ponúkame aj detské spodné prádlo.

Firma Sun City ponúka pyžamá zo 100% bavlny. Zameruje sa na známe motívy ako napríklad Avengers, Minnie, Paw Patrol a iné. V ponuke môžete nájsť aj detské tričká, detské ponožky a iné, v motívoch ako sú LOL, Jurský Svet, Spiderman a pod.

Vienetta Secret, pôvodne turecká značka, ponúka štandardnú kvalitu s moderným dizajnom (100% bavlna), ktorý sa rýchlo neopozerá. Zaujme precíznym spracovaním švov, ktoré neškriabu ani netlačia, rovnako ako u Cornette, a nižšou cenou.  V ponuke máme klasické detské pyžamo, pyžamo overal a detské nočné košele.

Ponúkame licenčné motívy Frozen, Mimoni, Prasiatko Peppa, Spiderman a mnoho ďalších, ale aj nadčasové motívy zvieratiek značky Vienetta Secret. Prezrite si našu celú ponuku, kde nájdete lacné oblečenie.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 9Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

16.01.

Učenie nie je mučenie

Tipy pre zábavnú formu učenia a pilovania 😊 Ako môže tiež prebiehať domáca príprava na prvom stupni?

16.12.

Kreatívne hračky a tvorenie

Vytvoriť alebo vyrobiť vlastný obrázok, dekoráciu alebo bábiku a radovať sa z vlastného výtvoru, je to k čomu by sme mali deti viesť.

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

MenuX

InformaceX