Detské pyžamá

Vyberte si kvalitné bavlnené pyžamo dievčenské alebo chlapčenské s klasickým dlhým rukávom alebo s krátkym pre letné mesiace, alebo vianočné pyžamo pre deti.

Betty Mode ponúka kvalitné detské oblečenie. Detské pyžamá sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá má certifikát o zdravotnej nezávadnosti. Všetky materiály, ktoré používajú, pochádzajú z ČR a EU. Pyžamká majú na tričku elastický lem pre ľahšie obliekanie a kraťasy obsahujú pružnú gumu, ktorá netlačí a dá sa ľahko vymeniť.

Od 18. 3. do 1. 4 2024 zľava -10% na detské oblečenie Bettymode s kódom: RPQ1W2B4DS
Kód RPQ1W2B4DS použite v košíku objednávky.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 11Nasledujúci
Cornette môžeme len odporučiť, a to vďaka vlastným skúsenostiam. Ide o poľskú firmu, ktorá používa veľmi príjemné materiály v TOP kvalite (100% bavlna), certifikované podľa noriem Öko-Tex Standard. Od rovnakej značky ponúkame aj detské spodné prádlo.

pyžamá pre deti

Firma Sun City ponúka pyžamá zo 100% bavlny. Zameruje sa na známe motívy ako napríklad Avengers, Minnie, Paw Patrol a iné. V ponuke môžete nájsť aj detské tričká, detské ponožky a iné, v motívoch ako sú LOL, Jurský Svet, Spiderman a pod.

Vienetta Secret, pôvodne turecká značka, ponúka štandardnú kvalitu s moderným dizajnom (100% bavlna), ktorý sa rýchlo neopozerá. Zaujme precíznym spracovaním švov, ktoré neškriabu ani netlačia, rovnako ako u Cornette, a nižšou cenou.  V ponuke máme klasické detské pyžamo, pyžamo overal a detské nočné košele.

Ponúkame licenčné motívy Frozen, Mimoni, Prasiatko Peppa, Spiderman a mnoho ďalších, ale aj nadčasové motívy zvieratiek značky Vienetta Secret. Prezrite si našu celú ponuku, kde nájdete lacné oblečenie.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

22.11.

Ako vyrobiť adventný kalendár pre deti?

Vianočné tvorenie s deťmi môže zahŕňať aj ozdobu sáčkov na výrobu adventného kalendára. Ako na to?

MenuX

InformaceX