Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Detské pyžamá

Vyberte si kvalitné bavlnené pyžamo dievčenské alebo chlapčenské s klasickým dlhým rukávom alebo s krátkym pre letné mesiace.

Betty Mode ponúka kvalitné detské oblečenie. Detské pyžamá sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá má certifikát o zdravotnej nezávadnosti. Všetky materiály, ktoré používajú, pochádzajú z ČR a EU. Pyžamká majú na tričku elastický lem pre ľahšie obliekanie a kraťasy obsahujú pružnú gumu, ktorá netlačí a dá sa ľahko vymeniť.

Cornette môžeme len odporučiť, a to vďaka vlastným skúsenostiam. Ide o poľskú firmu, ktorá používa veľmi príjemné materiály v TOP kvalite (100% bavlna), certifikované podľa noriem Öko-Tex Standard. Od rovnakej značky ponúkame aj detské spodné prádlo.

Firma Sun City ponúka pyžamá zo 100% bavlny. Zameruje sa na známe motívy ako napríklad Avengers, Minnie, Paw Patrol a iné. V ponuke môžete nájsť aj detské tričká, detské ponožky a iné, v motívoch ako sú LOL, Jurský Svet, Spiderman a pod.

Vienetta Secret, pôvodne turecká značka, ponúka štandardnú kvalitu s moderným dizajnom (100% bavlna), ktorý sa rýchlo neopozerá. Zaujme precíznym spracovaním švov, ktoré neškriabu ani netlačia, rovnako ako u Cornette, a nižšou cenou.  V ponuke máme klasické detské pyžamo, pyžamo overal a detské nočné košele.

Ponúkame licenčné motívy Frozen, Mimoni, Prasiatko Peppa, Spiderman a mnoho ďalších, ale aj nadčasové motívy zvieratiek značky Vienetta Secret. Prezrite si našu celú ponuku, kde nájdete lacné oblečenie.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 9Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Nová kolekcia Bagmaster 2023

Nová kolekcia školských batohov od značky Bagmaster je tu!

10.05.

Dosky alebo box na zošity?

Je veľa možností ochrany zošitov a učebníc pred pokrčenými rohmi? Ktorá varianta bude tá pravá pre Vašich školákov?

27.04.

Máte doma MIND dieťa?

Chce čítať alebo násobiť, aj keď ešte nechodí do školy? Nebráňte mu! Možno máte doma MIND dieťa.

04.04.

Ako prebiehajú zápisy do prvého ročníka?

Máte doma budúceho prváčika? Čo si so sebou pripraviť na zápis do školy a ako zápis do prvej triedy prebieha?

MenuX

InformaceX