Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Detské oblečenie

Hľadáte detské oblečenie, ktoré si Vaše deti zamilujú už na prvý pohľad? Potom ste tu správne! Ponúkame – detské tričká, dievčenské a chlapčenské tepláky, detské pyžamá, chlapčenské a dievčenské mikiny, detské čiapky a ďalšie.

Vyfiltrujte si oblečenie pre deti podľa výrobcu, veľkosti, motívu, pre dievčatá alebo chlapcov.

Výpredajové kúsky oblečenia ako napríklad detské tričká, detské ponožky, detské pyžamá a ďalšie nájdete v kategórií lacné detské oblečenie.

Zameriavame sa na najobľúbenejšie motívy Avangers, Cars, Harry Potter, futbal, Frozen, jednorožce, Krtko, kone, kvety, Paw Patrol, Spiderman, Star Wars a ďalšie. Kúpte svojim zlatíčkom kúsky, s ktorými sa budú parádiť.

Možno Vás zaujme detské oblečenie od firmy Betty Mode alebo Kulišárny, ktoré sú vyrábané a šité priamo v Českej Republike. Betty Mode používa materiály, ktoré majú certifikát o zdravotnej nezávadnosti. Nakupujú ich výhradne v ČR a EU a šijú prevažne z bavlnených materiálov. Sú držiteľom známky Český výrobok. Obe firmy ponúkajú veľmi kvalitné oblečenie pre deti ako napríklad detské mikiny, detské tepláky, dievčenské legíny, detské pyžamá a pod.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 27Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

16.01.

Učenie nie je mučenie

Tipy pre zábavnú formu učenia a pilovania 😊 Ako môže tiež prebiehať domáca príprava na prvom stupni?

16.12.

Kreatívne hračky a tvorenie

Vytvoriť alebo vyrobiť vlastný obrázok, dekoráciu alebo bábiku a radovať sa z vlastného výtvoru, je to k čomu by sme mali deti viesť.

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

MenuX

InformaceX