Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Detské oblečenie

Hľadáte detské oblečenie, ktoré si Vaše deti zamilujú už na prvý pohľad? Potom ste tu správne! Ponúkame – detské tričká, dievčenské a chlapčenské tepláky, detské pyžamá, chlapčenské a dievčenské mikiny a ďalšie.

Vyfiltrujte si oblečenie pre deti podľa výrobcu, veľkosti, motívu, pre dievčatá alebo chlapcov.

Výpredajové kúsky oblečenia ako napríklad detské tričká, detské ponožky, detské pyžamá a ďalšie nájdete v kategórií lacné detské oblečenie.

Zameriavame sa na najobľúbenejšie motívy Avangers, Cars, Harry Potter, futbal, Frozen, jednorožce, Krtko, kone, kvety, Paw Patrol, Spiderman, Star Wars a ďalšie. Kúpte svojim zlatíčkom kúsky, s ktorými sa budú parádiť.

Možno Vás zaujme detské oblečenie od firmy Betty Mode alebo Kulišárny, ktoré sú vyrábané a šité priamo v Českej Republike. Betty Mode používa materiály, ktoré majú certifikát o zdravotnej nezávadnosti. Nakupujú ich výhradne v ČR a EU a šijú prevažne z bavlnených materiálov. Sú držiteľom známky Český výrobok. Obe firmy ponúkajú veľmi kvalitné oblečenie pre deti ako napríklad detské mikiny, detské tepláky, dievčenské legíny, detské pyžamá a pod.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 27Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

27.05.

Školské aktovky Oxybag nová kolekcia 2022

Tohtoročné modely zaujmú novou, vylepšenou konštrukciou, ktorá sedí lepšie na chrbte. Nechýbajú ani obľúbené licenčné motívy Frozen alebo Minecraft!

MenuX

InformaceX