Školské tašky na kolieskach

Špecifickú skupinu školských tašiek tvoria školské tašky na kolieskach. Na prenášanie na chrbte slúžia len príležitostne (aj vzhľadom k vyššej hmotnosti). Určené sú primárne k ťahaniu za sebou pomocou koliesok a vysúvacieho madla. Popruhy sú v tomto prípade skryté. Pri nasadení batohu na chrbát sa dajú kolieska ukryť, aby nedošlo k zašpineniu chrbta.
Batohy na kolieskach vynikajú zaujímavým, nadčasovým dizajnom, ktorý oslovuje predovšetkým starších žiakov od druhého stupňa základnej školy až po študentov. Niektoré motívy sú prispôsobené aj pre prvý stupeň.
Školské tašky na kolieskach pre dievčatá i chlapcov vynikajú veľkým objemom 27 - 30 l. Sú z odolného materiálu a dno je z odolného plastu. V prednom vrecku býva obvykle organizér. K niektorým môžete dokúpiť aj peračníky a ďalšie školské potreby v rovnakom dizajne.
Medzi ty žiadané patrí Nikidom Roller - vyrába sa v dvoch prevedeniach podľa veľkosti menšia, ktorá má 46 cm a 2,9 kg, objem 19l a väčší s výškou 48 cm, váhou 3,2 kg a objemom 27l.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 2Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

22.08.

ZOŠITY - aké?

Aký papier, obálka, s okrajmi alebo bez? S vymeniteľnou náplňou? 523, 540 alebo iné? Designové x obyčajné zošity?

11.08.

Peračníky pre dievčatá, chlapcov, dvoj alebo trojposchodové?

Poznáte určite všetky typy školských peračníkov? Dozviete sa aké existujú aj ktoré sú zaujímavé alebo neobvyklé, aj o ich kvalite.

20.07.

Stil - od tašiek pre prvákov po študentské batohy

Predstavujeme veľmi obľúbené, dobre padnúce školské tašky STIL. Ďalej uvidíte prehľadne batohy pre deti od 1. triedy po stredškoláky - modely a designy pre rok 2023.

13.07.

Školské tašky Oxybag recenzia 2023

Vylepšenie modelov a novinky Oxybag 2023! Vyberáte? Zvažujete? Detailné informácie k tejto značke Vám určite zrýchli váš rozhodovací proces.

MenuX

InformaceX