Školské tašky na kolieskach

Špecifickú skupinu školských tašiek tvoria školské tašky na kolieskach. Na prenášanie na chrbte slúžia len príležitostne (aj vzhľadom k vyššej hmotnosti). Určené sú primárne k ťahaniu za sebou pomocou koliesok a vysúvacieho madla. Popruhy sú v tomto prípade skryté. Pri nasadení batohu na chrbát sa dajú kolieska ukryť, aby nedošlo k zašpineniu chrbta.
Batohy na kolieskach vynikajú zaujímavým, nadčasovým dizajnom, ktorý oslovuje predovšetkým starších žiakov od druhého stupňa základnej školy až po študentov. Niektoré motívy sú prispôsobené aj pre prvý stupeň.
Školské tašky na kolieskach pre dievčatá i chlapcov vynikajú veľkým objemom 27 - 30 l. Sú z odolného materiálu a dno je z odolného plastu. V prednom vrecku býva obvykle organizér. K niektorým môžete dokúpiť aj peračníky a ďalšie školské potreby v rovnakom dizajne.
Medzi ty žiadané patrí Nikidom Roller - vyrába sa v dvoch prevedeniach podľa veľkosti menšia, ktorá má 46 cm a 2,9 kg, objem 19l a väčší s výškou 48 cm, váhou 3,2 kg a objemom 27l.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 2Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

22.11.

Ako vyrobiť adventný kalendár pre deti?

Vianočné tvorenie s deťmi môže zahŕňať aj ozdobu sáčkov na výrobu adventného kalendára. Ako na to?

MenuX

InformaceX