informácie
Potrebujete poradiť?

Školské peračníky

Školské peračníky pre malých i väčších školákov. Ponúkame bohatý výber peračníkov a puzdier s rôznymi grafickými motívmi, či už licenčnými ako Ľadové Kráľovstvo, Angry Birds, Spiderman, alebo obľúbenými zvieracími ako kôň, mačka a ďalšie. Ak viete oceniť, keď k sebe veci ladia, vyberte školský peračník v rovnakom alebo podobnom dizajne, ako je batoh.

V našej ponuke nájdete klasické jednoposchodové s výbavou alebo bez, dvojposchodové i trojposchodové peračníky, rovnako ako jednoduché púzdra určené skôr starším deťom. Jednoposchodové peračníky môžu byť s jednou alebo dvoma klopami. Výber možno zúžiť pomocou podkategórií podľa veku dieťaťa. Využite filter a vyberajte len medzi chlapčenskými alebo dievčenskými peračníkmi. Nakupujte vždy s ohľadom na to, čo sa vášmu dieťaťu páči a čo skutočne využije.

Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 22Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

18.01.

Nikidom Roller - inovatívna taška na kolieskach

Ergonomická, praktická, odolná a zábavná.To je školská taška na kolieskach, ktorá u detí predchádza vzniku problémov s chrbtom.

24.11.

Vianočné tipy

Vianočné inšpirácie!

24.10.

Topgal 2018 - NOVÁ vianočná kolekcia

Spoločnosť Topgal pokračuje v tradícii predvianočného nadelovania. Aj v tomto roku pripravil ochutnávku noviniek z kolekcie 2018. Zjavne sa bude na čo tešiť.

17.08.

Ars Una - kolekcia aktoviek pre rok 2017

Aktovky maďarského výrobcu Ars Una si už niekoľko rokov získavajú pevné miesto na našom trhu a zaslúženú pozornosť zákazníkov. V ich výrobkoch sa snúbi kvalitné prevedenie s podareným dizajnom. Predstavíme vám kolekciu 2017.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226