informácie
Potrebujete poradiť?

Školské peračníky

Školské peračníky pre malých i väčších školákov. Ponúkame bohatý výber peračníkov a puzdier s rôznymi grafickými motívmi, či už licenčnými ako Ľadové Kráľovstvo, Angry Birds, Spiderman, alebo obľúbenými zvieracími ako kôň, mačka a ďalšie. Ak viete oceniť, keď k sebe veci ladia, vyberte školský peračník v rovnakom alebo podobnom dizajne, ako je batoh.

V našej ponuke nájdete klasické jednoposchodové s výbavou alebo bez, dvojposchodové i trojposchodové peračníky, rovnako ako jednoduché púzdra určené skôr starším deťom. Jednoposchodové peračníky môžu byť s jednou alebo dvoma klopami. Výber možno zúžiť pomocou podkategórií podľa veku dieťaťa. Využite filter a vyberajte len medzi chlapčenskými alebo dievčenskými peračníkmi. Nakupujte vždy s ohľadom na to, čo sa vášmu dieťaťu páči a čo skutočne využije.

Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 23Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

17.08.

Ars Una - kolekcia aktoviek pre rok 2017

Aktovky maďarského výrobcu Ars Una si už niekoľko rokov získavajú pevné miesto na našom trhu a zaslúženú pozornosť zákazníkov. V ich výrobkoch sa snúbi kvalitné prevedenie s podareným dizajnom. Predstavíme vám kolekciu 2017.

26.07.

Školské tašky LEGO®, kolekcia 2017

Lego - to už dávno nie sú len kocky. Už niekoľko rokov deti sprevádza lego motív aj na školských taškách. Ich tohtoročná kolekcia sa rozrástla aj o peračníky, sáčky na cvičky, predškolské batôžky a športové tašky.

10.07.

Herlitz - recenzie batohov a školských tašiek

Chcete kvalitnú a dobre padnúcu tašku pre svojho prváčika? Ponúkame porovnanie aktoviek Herlitz. Utvorte si svoj názor a vyberajte s ľahkosťou.

09.06.

Stil - nová kolekcia školských aktoviek a batohov

Spoločnosť Stil Trade s.r.o. je už viac ako 20 rokov špičkou na trhu ako dodávateľ širokého sortimentu školských potrieb, darčekového balenia, kalendárov a diárov, a to všetko s veľkým dôrazom na vlastné grafické riešenie a kvalitu tovaru.Snahou firmy je čo najviac vyjsť v ústrety svojim zákazníkom novými modernými designami.Pozrite sa s nami na novinky tohtoročnej kolekcie.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226