Tipy na darček pre 11 alebo 12-ročné dievča

Hľadáte originálny darček pre dievča vo veku 11 až 12 rokov? Vyberáte darček k narodeninám? Dievčatá vo veku 11 a 12 rokov sú aktívne, chodia von s priateľmi, športujú a rozvíjajú svoje záujmy. Vrstovníci sú pre nich čoraz dôležitejší, ale stále chcú tráviť čas so svojou rodinou. Využite to a kúpte im darček, ktorý si môžete užiť spoločne, napríklad kreatívnu súpravu alebo spoločenskú hru. Viac už ocenia aj praktické darčeky.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 3Nasledujúci

Vyberáte darček pre 11-ročné dievča? Siahnite po kreatívnej sade. Kreatívne tvorenie s deťmi je zábavné aj pre rodičov, rozvíja to predstavivosť, kreativitu a zručnosť vašich najmenších a vy sa pri tom dobre zabavíte. Môžete vyskúšať šitie, vyrábanie alebo sadu na kreslenie. Pre dievčatá, ktoré rady a často maľujú a kreslia, poslúži ako darček aj veľká sada obsahujúca maliarske potreby alebo pastelky.

Chcete niečo praktické, čo nejaký čas vydrží? Vhodným darčekom pre 11-ročné dievčatá sú aj štýlové detské obliečky 140x200. Môžete si vybrať z celého radu motívov, od tých, ktoré sú vhodnejšie pre deti, ako napríklad zvieratká, až po neutrálnejšie motívy pre väčšie dievčatá.

Tip na narodeninový darček pre 11-ročné dievča: Skúste so svojím dievčatkom diamantové maľovanie, napríklad s obľúbeným motívom koňa. Dievča sa pri tom zabaví na celé hodiny.

 

Vyberáte darčeky pre 12-ročné dievča, ktoré rado športuje alebo chodí na výlety? Kúpte jej menší batoh na cesty. Detské ruksaky sú vhodné na mnohé príležitosti, či už ide o rodinnú túru alebo cestu do krúžku. Medzi staršími deťmi sú obľúbené roll top batohy, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť každej situácii. Dvanásťročné dievča by malo mať v batohu aj fľašu na vodu, či už ide do školy, do mesta alebo na volejbal.

A čo pre čas strávený s rodinou alebo priateľmi? Odvráťte na chvíľu pozornosť dievčaťa od telefónu a zahrajte si s ňou stolnú hru. Ako darček pre dievča je dobrou voľbou hra zo série Párty Alias: Súboj generácií, v ktorom rodičia súťažia proti svojim deťom. A ak má rada vedomostné hry, môžete vyskúšať hru Desiatka.

Tip na darček pre 12-ročné dievča: Poznáte Krycie mená? Táto obľúbená stolová hra pre dospelých vydrží 12-ročnému dievčaťu celé roky a môže ju hrať s vami aj so svojimi kamarátmi.

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

22.11.

Ako vyrobiť adventný kalendár pre deti?

Vianočné tvorenie s deťmi môže zahŕňať aj ozdobu sáčkov na výrobu adventného kalendára. Ako na to?

MenuX

InformaceX