Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Diamantové maľovanie pre deti

Diamantové maľovanie pre deti je kúzelná kreatívna technika s krásnym výsledkom. Vytvoríte oslnivé obrázky pomocou kamienkov, zvaných "diamanty". Farebné kamienky lepíte podľa vzorov alebo čísiel na predtlačené obrazy. Obrázky vám nielen zútulnia domov, ale pomáhajú proti stresu. Zároveň je to tvorivá zábava pre deti. Ide vlastne o kombináciu maľovania podľa čísel a krížikového vyšívania.

Stačí si vybrať motív, ktorý sa Vám páči, obdržíte sadu 5d diamantového maľovania a môžete sa pustiť do tvorenia. Sada obsahuje samolepiace plátno na ráme s predtlačeným vzorom, očíslované vrecká s farebnými kamienkami a všetko príslušenstvo. Kreatívne tvorenie je vhodné pre deti od 8 rokov. 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 1
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX