Batohy pre 2. stupeň

Hľadáte ideálneho kandidáta medzi školskými batohmi pre 2. stupeň?
Filtrujte podľa pohlavia, motívu, objemu, veľkosti, farebnosti alebo výrobcu – batoh do školy pre dievčatá alebo chlapcov - filtrujte!

Ergonómia aj pre teenagerov
Ergonómia je stále dôležitá. Práve teraz sú často Vaše deti v rastovom špurte a nosia až 9 kg. Bohužiaľ už majú svoje predstavy o móde a je často veľmi ťažké ich presvedčiť o niečom inom ako o tom, čo sa im zdá COOL. Skúste im vysvetliť, že oveľa menej cool je chodiť celý život s hrbatým chrbtom, vtočenými ramenami a predsunutou hlavou ako momentálne nosiť tašku pri kolenách, aj keď sa to zdá ako nadľudská úloha.
Prehľad a porovnanie modelov a značiek pre túto vekovú kategóriu (od 130 a viac centimetrov) nájdete v poradni v našej Veľkej recenzii porovnanie batohov do školy pre 2. stupeň - uvidíte tu prehľadne nielen porovnanie ergonómie, ale aj objemu, ceny a ďalších.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 15Nasledujúci

Reflexné prvky
U ruksakov do školy si dajte pozor na ich prítomnosť, bohužiaľ sú výrobcami často zanedbávané. Pritom práve tieto „deti“ chodia na rozdiel od prváčika často za tmy. Pokiaľ vyberiete bez reflexov, pridajte reflexnú samolepku alebo odznak, a to hlavne z boku.

Objem – batoh 20 l, alebo 30 l? Zelený alebo čierny ruksak? Nie je problém u nás si ho môžete vyfiltrovať.

Zorientujte sa ve značkách pre teenagerov:

Bagmaster
Rada Flick, Energy, Supernova, Digital a Bag majú polstrovaný, vystužený chrbát, väčšina aj vrecko na notebook a organizér. Prednosťou tohto českého výrobcu je vysoká kvalita, dlhá životnosť a predĺžená záruka na 3 roky. Ergonómia je na dobrej úrovni.

Walker
rolltop batoh WalkerKvalitné tašky rakúskeho výrobcu. FAME klasika do školy pre 2. stupeň s pevným chrbtom a veľkým objemom. Campus - s posuvným chrbtovým systémom. Farebné roll top batohy to je modelová rada Mika.

Ars una
Ergonomický je najpriestrannejší (27 l) s vysokým polstrovaním. U AU2 aj AU6 je chrbát bez polstrovania, iba s celoplošným vystužením. AU2 má iba jednu komoru.

Oxybag batohy
Sport s polstrovaním, kompaktného tvaru, s menším objemom a sťahovacími pásikmi, úspešný hlavne u chlapcov.

Ergobag Satch
Satch Pack má nastaviteľný chrbtový systém, vďaka ramenným popruhom sú vhodné hlavne pre teenagerov so širšími ramenami, má vyberateľný bedrový pás. Satch AIR sa líši menším počtom komôr.

Coocazoo
školský batoh coocazooMATE a PORTER s nastaviteľným chrbtom pre výšku od 140 do 180 cm s pevným dnom, ktoré zaisťuje stabilitu. PORTER je možné rozšíriť o 5 l a má o jedno malé vrecko viac. Vysoká kvalita, materiál je možné dobre čistiť. Záruka je predĺžená na 4 roky.

Baagl
SKATE má pre rok 2023 novo riešený chrbát s vylepšeným odvetrávaním, dno je pevné bez nožičiek. Ramenné popruhy väčšinou vytvárajú "krídielka". Minuloročný model má nasadené ramenné popruhy do písmena U.

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

22.08.

ZOŠITY - aké?

Aký papier, obálka, s okrajmi alebo bez? S vymeniteľnou náplňou? 523, 540 alebo iné? Designové x obyčajné zošity?

11.08.

Peračníky pre dievčatá, chlapcov, dvoj alebo trojposchodové?

Poznáte určite všetky typy školských peračníkov? Dozviete sa aké existujú aj ktoré sú zaujímavé alebo neobvyklé, aj o ich kvalite.

20.07.

Stil - od tašiek pre prvákov po študentské batohy

Predstavujeme veľmi obľúbené, dobre padnúce školské tašky STIL. Ďalej uvidíte prehľadne batohy pre deti od 1. triedy po stredškoláky - modely a designy pre rok 2023.

13.07.

Školské tašky Oxybag recenzia 2023

Vylepšenie modelov a novinky Oxybag 2023! Vyberáte? Zvažujete? Detailné informácie k tejto značke Vám určite zrýchli váš rozhodovací proces.

MenuX

InformaceX