Študentské batohy

Keď dieťa vyrastie zo školskej tašky, nasleduje študentsky batoh. Pri výbere správné tašky do školy je vhodné zohľadniť ich ergonómiu a pohodlie pri nosení, aby z ťažkého nákladu nebolel chrbát. Známe značky školských tašiek pre stredoškolákov, ako napríklad Coocazoo, Ergobag Satch a Bagmaster, majú ergonomicky tvarované chrbty, polstrované ramenné popruhy a bedrové pásy, ktoré pomáhajú rozložiť hmotnosť a znížiť záťaž. Kvalita, módny štýl, funkčnosť a organizácia sú tiež kľúčovými faktormi batohu pre tínedžerov. Okrem dizajnu, objemu a kvality sú dôležité aj rôzne vrecká a priehradky, ktoré pomáhajú udržať veci dobre usporiadané a ľahko dostupné. Viac informácií nájdete na stránke: Ako vybrať študentský batoh.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 13Nasledujúci
Študentský batoh OXY Zero Blacker
52,50 €
Dostupnosť: 7 dní
Batoh Walker Grid Navy, doprava a gumovacie pero Pilot zadarmoDOPRAVA ZDARMADARČEK
101,79 €
Skladom do 14 dní
Skryté vrecko na notebook
Notebook sa stal nevyhnutnou súčasťou života každého študenta, preto sa na každé taške na notebook nachádzajú rôzne vrecká a priehradky. Väčšina vreciek na notebook je prístupná horným otvorom, ale praktická môže byť aj samostatná priehradka na notebook s bočným vstupom. Určite odporúčame, aby ste si notebook pred kúpou zmerali, aby sa do vrecka skutočne zmestil.

Roll top batoh
Ak hľadáte výrobok, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám, rolovací batoh s rolovacím uzáverom vás zaručene nesklame. Objem úložného priestoru môžete podľa potreby zmenšiť alebo zväčšiť napríklad zrolovaním a následným zaistením pomocou pracky. Okrem toho býva sám o sebe ľahký, takže naozaj môže byť správnou voľbou aj pre menšie náklady.

Tajné vrecko v bedrovej časti
Dobrým opatrením proti krádeži, a to nielen hotovosti, ale aj skimmingu a krádeži digitálnych údajov, sú skryté priehradky v zadnej časti školského batohu pre stredoškolákov s ochranou RFID (rádiofrekvenčná identifikácia) na zips. Skimming je nezákonný čin, pri ktorom páchateľ skopíruje a použije údaje z karty bez vedomia jej držiteľa; môže k nemu dôjsť kdekoľvek, najčastejšie však v preplnených priestoroch (električka, nákupné centrum, ...). Ochrana RFID spoľahlivo ruší elektromagnetické vlny tenkou vrstvou, takže nedochádza k nežiaducemu prenosu údajov.

Pásky na pripevnenie napr. na skateboardy
Nikto nechce nosiť päť rôznych tašiek, aby si mohol zacvičiť alebo priniesť potreby pre svoje hobby. Preto sa väčšina študentských batohov dodáva s rôznymi popruhmi a pútkami, ktoré sa dajú použiť na pripevnenie mnohých vecí nielen do školy, ako sú tenisky alebo vrecúško na prezúvky.

Osvetľovacie prvky
Či už ako prvok na zvýšenie viditeľnosti, alebo ako módny doplnok na školských taškách pre dievčatá sú často súčasťou reflexné prvky, fluorescenčné efekty a LED svetlá. Väčšina výrobcov sa ich snaží zakomponovať jemnejšie, aby čo najlepšie ladili s témou. Walker Fame 2.0 je dokonca vybavený svietiacim okrajom, ktorý ponúka rôzne farby a frekvencie blikania.

Ďalšie:
  • vrecko na slnečné okuliare na zips s flísovou podšívkou,
  • vrecko na MP3 prehrávač na zips s výstupom na slúchadlá v hornej časti.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

22.11.

Ako vyrobiť adventný kalendár pre deti?

Vianočné tvorenie s deťmi môže zahŕňať aj ozdobu sáčkov na výrobu adventného kalendára. Ako na to?

30.10.

Detské obliečky - čo je dobré vedieť

Vedeli ste, že mikroplyš môže byť aj bavlnený? Nové materiály a ich prehľad.

MenuX

InformaceX