Školské batohy Bagmaster

V ponuke sú školské tašky pre prvákov, druhý stupeň a študentov, ďalej školské aktovky. Sú ponúkané samostatne alebo ako sety, ktoré majú 3-ročnú záruku. Jedná sa o vysoko kvalitné výrobky českej firmy s minimom reklamácií.

Tašky do školy sú určené aj pre drobnejšie deti - rada PRIM. V ponuke je niekoľko ruksakov do školy líšiacich sa veľkosťou, vybavením a polstrovaním chrbtovej časti. Pre 1. – 3. triedu je určená rada Dopi, pre vysokých prváčikov alebo pre tretiakov modely tohto roku 2023 Beta, Lumi a Vega. Všetky tieto ruksaky majú odnímateľné sieťované bedrové pásy.

Ako druhý batoh do 3. - 5. triedy je model Porto, alebo staršie Mercury a Maxvell. Prechod medzi 1. – 2. stupňom zaistí starší rada Theory. Ako školský batoh pre druhý stupeň a študentov odporúčame Energy, Supernova, Digital a vysoko kvalitnú radu BAG alebo tohtoročnú novinku Flick. Najvyšší študentský batoh je Lincoln. Pri vyhľadávaní odporúčame využiť filtráciu podľa veľkosti.

Od roku 2022 majú tašky Bagmaster vylepšenú ergonómiu vyvinutú v spolupráci s českou odborníčkou na detskú rehabilitáciu MUDr. Katarínou Smíškovou.
Viac o kolekcii batohov Bagmaster 2023.
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 6Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

22.11.

Ako vyrobiť adventný kalendár pre deti?

Vianočné tvorenie s deťmi môže zahŕňať aj ozdobu sáčkov na výrobu adventného kalendára. Ako na to?

30.10.

Detské obliečky - čo je dobré vedieť

Vedeli ste, že mikroplyš môže byť aj bavlnený? Nové materiály a ich prehľad.

MenuX

InformaceX