Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské batohy Bagmaster

V ponuke sú batohy pre prvý, druhý stupeň a študentov, ďalej aktovky. Jedná sa o vysoko kvalitné výrobky českej firmy s minimom reklamácií. Väčšina tašiek je ponúkaná v setoch a má 3-letú záruku.
  
Školské batohy sú dvoj- alebo trojkomorové, vybavené spevneným dnom. V ponuke je niekoľko radov líšiacich sa veľkosťou, vybavením a polstrovaním chrbtovej časti podľa veku. Pre 1. - 3. triedu sú určené batohy Polo a Galaxy. Batohy Polo odpovedajú vnútorným usporiadaním aktovke, pod klopou ponúkajú jednu prehľadnú komoru s pohyblivou prepážkou. Ako druhý batoh je vhodné zaobstarať deťom do 3. - 5. triedy Alfa, Mercury, Element alebo MaxvellPrechod medzi 1. - 2. stupňom zaistí Theory, pre 2. stupeň a študentov doporučujeme batohy Energy, Supernova, Digital a vysoko kvalitnú radu BAG. Pri vyhľadávaní doporučujeme využiť filtráciu podľa veľkosti.
 
Aktovky LIM a Epson od Bagmastera sú určené aj pre drobnejšie deti. Jedná sa o klasickú konštrukciu s jednou komorou a vreckom vpredu a po stranách tašky. Kolekcia 2019 Bagmaster.

Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 8Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

12.08.

Maďarská Arsuna a jej vyladená kolekcia 2019

Arsuna farebne ladí a vie pohladiť detskú dušu

31.07.

Český Stil naberá rýchlosť

České aktovky a batohy od prvej triedy až po maturitu s kvalitou porovnateľnou s Octaviou, za rozumnú cenu a s dlhou výdržou.

15.07.

Nemecká kvalita 2019 od Hamy

Hama pripravila opäť pekné motívy a dokonalú konštrukciu školských aktoviek, ktoré vydržia skrátka všetko!

MenuX

InformaceX