Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Tašky pre prvákov

Školské tašky pre prváčikov musia spĺňať radu kritérií. Nie je to len správna veľkosť, optimálna váha alebo anatomicky tvarovaný chrbát, ale aj mnoho doplnkových funkcií, ktoré je vhodné vyberať na mieru konkrétneho prváčika. Len tak docielite to, že si vaše dieťa udrží správne držanie tela alebo pri každodennej výučbe nájde vždy rýchlo školské pomôcky. Pre správny výber zohľadňujúci typ postavy, vlastnosti dieťaťa alebo požiadaviek na cenu sme vám pripravili užitočné rady. Akonáhle budete vedieť svoje požiadavky, ľahko získate ponuku použitím filtrov.
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 43Nasledujúci
Školský batoh Ergo EVO FunnyZĽAVA
26.18 €
Skladom do 2 dní
Školská taška Herlitz Loop AutoZĽAVA
37.42 €
Skladom do 2 dní

Hama 4,9

Nemecký certifikát AGR pre radu Step by Step, stredná a vysoká cenová kategória.
Výrobca: Nemecko, krajina pôvodu: Čína
Firma je vyhlásená prepracovanou výstupnou kontrolou, čomu zodpovedá vysoko nastavená latka kvality obľúbených tašiek Step by Step (Touch2 s Fidlock zámkom). Pretože firma berie vážne stav nášho životného prostredia, od roku 2020 vyrába radu Step by Step z recyklovaných PET fliaš. Dajú sa odporučiť aj pre deti s chybným držaním tela pri dokúpení originálneho bedrového popruhu k Touch2. Modely Cloud, Space a nová rada Grade majú polstrovaný bedrový popruh už v cene. Lacnejšia rada Hama pre prváčikov "super ľahká" váži len 750 g. Nová kolekcia Hama 2020.

Bagmaster4,4

Vysoká kvalita prevedenia, stredná cenová kategória.
Výrobca: Česko, krajina pôvodu: Čína
Značka zaručila kvalitu predĺženou 3-ročnou zárukou. Zameriava sa hlavne na výrobu batohov. Deťom dobre sedia vďaka prepracovanej ergonómii chrbta, vyznačujú sa praktickosťou, jednoduchou manipuláciou a majú ľahko ovládateľné zipsy. Radu LIM môžeme odporučiť deťom od cca 116 cm a modely GEN, GALAXY a ALFA sú vhodné skôr pre vyššých prváčikov. Novinky Bagmaster 2020.

Herlitz4,8

Odborne spracovaná ergonómia chrbta, stredná a vyššia cenová kategória.
Výrobca: Nemecko, krajina pôvodu: Čína
Značka Herlitz známa precíznou ergonómiou chrbtového systému aj doplnkami, ako je plastové dno alebo polstrovaný bedrový popruh pri modeloch Motion a Softflex, ktoré odporúčame deťom s chybami chrbtice. Firma kladie veľký dôraz na bezpečnostné prvky vrátane použitia fluorescenčných materiálov. Modely Smart a Loop sú vhodné aj pre malé deti, nový typ Ultralight váži len 730 g. Prváčikom veľmi dobre sedia a grafické motívy sa deťom rýchlo neopozerajú. Nová kolekcia Herlitz 2020.

Ergobag4,8

Vysoká kvalita prevedenia, vychádza z vysokohorského strihu, vysoká cenová kategória.
Výrobca: Nemecko, krajina pôvodu: Čína
Konštrukcia Ergobag Prime vychádza z vysokohorského strihu ruksaku na chrbát. Majú všetky doplnky, ktoré prispievajú k lepšiemu usadeniu na chrbte, ako hrudný popruh, doťahovacie pásky, dokonalé odvetranie chrbta aj polstrovaný bedrový popruh. Majú výškovo nastaviteľné ramenné popruhy, teda rastú s dieťaťom od 1. do 4. triedy. Fľaša na pitie má svoje miesto vo vnútri, aby bol batoh vycentrovaný. Vyrába sa z recyklovaných PET fliaš.

Stil 4,4

Populárne detské motívy, nižšia až stredná cenová kategória.
Výrobca: Česko, krajina pôvodu: Čína
Stil predávame niekoľko rokov a z jeho modelov jednoznačne odporúčame školskú anatomickú aktovku s Fidlock zámkom a plastovým dnom. Je praktická, prepracovaná do detailov, prispôsobená ergonomicky chrbtu vašich školákov a pôsobí na chrbte veľmi kompaktne. Predávame ju samostatne aj v setoch s ďalšími školskými potrebami. Nový dizajn Stil 2020 a naše skúsenosti.

 

Ars Una4,5

Originálna grafika, praktickosť a priestrannosť modelov, nižšia až stredná cenová kategória.
Výrobca: Maďarsko, krajina pôvodu: Čína
Ars Una si získala srdcia mnohých mamičiek. Jej modely sú priestranné, stabilné, ľahko sa zatvárajú vďaka zámku Fidlock a dokonca majú výškovo nastaviteľné ramenné popruhy s jednoduchým ovládaním. Nájdete na nich maľovanú veveričku, ježka, kone, lienku pre dievčatá či Real Madrid a FC Barcelonu pre chlapcov. Má verziu pre prváčikov, strih vhodný pre deti do 3. triedy a niekoľko modelov pre študentov.

Belmil4,5

Vysoká kvalita prevedenia, nižšia až stredná cenová kategória.
Výrobca: Srbsko, krajina pôvodu: Srbsko, EU
Má radu pre veľmi drobné deti MiniFit a pre väčšie 403-13. Majú plastové dno, viac pohyblivých prepážok v hlavnej komore a vďaka bohatému polstrovaniu sedí veľmi pekne na chrbte väčšine detí. Dajú sa ľahko identifikovať medzi ostatnými vďaka originálnej grafike, 3D motívom a kvalitným nášivkám. Veľkým prváčikom dobre sedí typ 338-35. Nová kolekcia Belmil 2020.

Topgal4,0

Pekná grafika a vysoká kvalita prevedenia, stredná cenová kategória.
Výrobca: Česko, krajina pôvodu: Čína
Tradičná značka školských tašiek Topgal, od mamičiek chválená stálosťou farieb, grafikou a kvalitou použitých materiálov. Vhodná pre deti, ktoré nechcú aktovku. Chrbtová konštrukcia je riešená buď hliníkovým rámom, ktorý bohužiaľ nezodpovedá ergonómii chrbta, alebo je lisovaná. Lisovaná konštrukcia sedí lepšie. Model BEBE odporúčame deťom od cca 123 cm a ENDY je vhodný skôr pre vysokých prváčikov. Nové modely Topgal 2020.

Oxybag4,1

Licenčné motívy, nižšia až stredná cenová kategória.
Výrobca: Česko, krajina pôvodu: Čína
Veľmi rozšírená značka, ktorá úspešne pôsobí aj na zahraničných trhoch, známa originálnou grafikou, žiadanými detskými motívmi a licenčnými motívmi Ako vycvičiť draka, Ľadové kráľovstvo, Mimoni, Minnie, Jurský park, FC Barcelona či Real Madrid. Ich školský bestseller je model Premium s termoizolačným vreckom na desiatu, ktorý deťom dobre sedí. O novinkách Oxybag 2020.

TIPY pre malých školákov

  • Termoizolačné vrecko na desiatu,
  • magnetický zámok s technológiou Fidlock, vďaka ktorému ľahko otvoria aj zatvoria klopu aj deti s horšou motorikou,
  • plastový box na zošity, ktorý je ľahučký oproti klasickým kartónovým doskám,
  • cenovo výhodné sety, v rovnakom motíve bývajú vaky na cvičky, peračníky, dosky na zošity, zástery, peňaženky a ďalšie školské potreby.

Hviezdičky udelené jednotlivým značkám sú naším súkromným hodnotením, vychádzajú z našich dlhoročných reálnych skúseností a sú komplexným pohľadom na kvalitu ušitia, ergonómiu chrbta, kvalitu použitých materiálov, doplnkov a ľúbivosťou grafiky. Vybrali sme značky, ktoré odporúčame tiež v predajni. Zahrnuli sme aj to, že niektoré modely konkrétneho výrobcu sú viac podarené a niektoré menej.

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

25.02.

Topgal 2021 - nové modely školských tašiek pre prvákov

Tento rok výrobca prichádza s novým strihom batohu pre prváčikov. V článku nájdete porovnanie jednotlivých modelov, výhody i nevýhody značky.

01.12.

Kvalitné detské obliečky vyberáme za vás

Rozdávame radosť Vašim deťom a sledujeme módne trendy. U nás nájdete 300 žiadaných motívov pre chlapcov aj pre dievčatá!

21.08.

Bagmaster 2020 - nová kolekcia študentských batohov

Bagmaster myslí na študentov! Každý rok prichádza so zaujímavými dizajnovými motívmi, ktoré u iného výrobcu nenájdete.

11.08.

Topgal 2020 - nové modely študentských batohov

Topgal každý rok prichádza s novými grafickými bombami pre študentov! Tento rok pribudol do kolekcie nový graffiti model od Pausera, objavujú sa farebné kontrasty aj decentné nenápadné modely.

MenuX

InformaceX