informácie
Potrebujete poradiť?

Školské tašky

V tejto kategórii ponúkame školské batohy, školské aktovky, peračníky, dosky na zošity a ďalšie školské potreby a to buď samostatne alebo v setoch. U nás nájdete školské aktovky a batohy pre prváčikov, ale aj pre celý druhý stupeň a študentské batohy.
Cena
Zobraziť filtry
Zobraziť produkty
Stránka 1 z 49Nasledujúci

Aktuálne

21.09.

Hama CoocaZoo - novinky

Kolekcia obľúbených študentských batohov značky Hama CoocaZoo sa rozrástla o 4 nové nevšedné modely: Checkered Bolts Blue, Spiky Pyramids Purple, Crazy Cubes a Unique Patch.

19.07.

Nová aktovka od EMIPA v predaji!

Novinka na trhu! Školské tašky EMIPO SÚ novo v ponuke s novou konštrukciou! Ponúkame Vám prehľad všetkých aktoviek s detailným popisom.

27.06.

Stil - kolekcia 2016 naskladnená!

Český výrobca širokého sortimentu prichádza s novou kolekciou školských potrieb. Vyberať môžete z niekoľkých typov školských tašiek a potom ich len doladiť súvisiacimi produktmi. Poďte vyberať z kolekcie Stil 2016!

24.06.

Kolekcia Karton P+ P 2016!

Ďalší z výrobcov školských potrieb predstavil svoju novú kolekciu pre rok 2016 a my ju máme naskladnenú! Nájdete v nej aktovky a batohy pre drobné i väčšie deti. V článku vám predstavíme jednotlivé typy, vyberať môžete zo širokej škály motívov.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226