Doprava a platba

Pri nákupe tovaru nad 100 € je cena za dopravu u Pakety ZDARMA. ( Dobierečné spoplatnené.)
Prepravca Dľžka prepravy  Cena prepravy  Dobierka  Online platba a platba prevodom 
GLS1 deň4,90 €2,70 €0 €
Packeta na pobočku1-2 dni2,95 €1,70 €0 €
Packeta na adresu1-2 dní3,95 €1,70 €0 €

* Ceny sú uvedené vrátane DPH 20 %.

Spôsob platby dobierkou, tj pri prevzatí, je možné zvoliť až od výšky objednávky 20 €. Nezávislé referencie na náš eshop nájdete na Heureke.


Ceny tovaru sú vrátane DPH. Pokiaľ jste platiteľ DPH a chcete nakúpiť tovar bez DPH v režime revers change, prosíme o oznámenie tejto požiadavky vopred v poznámke k objednávke súčasne s uvedením svojho daňového identifikačného čísla. Objednávku prosím zatiaľ nehraďte a vyčkajte na zaslanie nových platobných údajov. Následne vám bude vystavená faktúra na tovar bez DPH. Na neskoršie reklamácie nebude braný zreteľ.

 
Uľahčite si život - pri reklamácii školských tašiek poskytujeme službu "Školská pohotovosť"
 
 

Price for Abroad Deliveries

Payment can by done only via bank transfer. The postage will be determined based on the table below when we receive your order. Payment details will be sent by e-mail. Please specify the country of delivery in the basket in the third section "4" into the field "poznámka".

 ˂ 2 kg˂ 3 kg˂ 5 kg
Germany, Austria, Poland, Hungary, Slovenia, Croatia, Romania€ 9,90€ 16,20€ 19,60
Belgium , Netherlands, Luxembourg, Denmark , Estonia , Lithuania , Latvia€ 12,40€ 20,20€ 24,40
Ireland , Bulgaria , Italy , France , Spain€ 17,50€ 24,30€ 29,35
Pri nákupe vybraných tašiek (Topgal, Hama, Dakine a pod.) máte dopravu pri platbe prevodom zdarma.

Spôsob prepravy

  • 1. GLS
    Pri zaslaní balíka prepravnou spoločnosťou GLS ste kontaktovaný vodičom, s ktorým si môžete dohodnúť termín odovzdania. Balík je doručovaný na Vami udanú dodaciu adresu druhý deň po podaní. Na Váš e-mail je odoslané číslo zásielky, podľa ktorého môžete on-line sledovať, kde sa práve nachádza.
  • 2. PACKETA ( Zásielkovňa )
    Úložné miesta ponúkajú zákazníkom možnosť osobného vyzdvihnutia zásielky. Na pobočku Packety je dopravená do dvoch pracovných dní. Balík je tu uložený po dobu 7 dní, prípadne možno úložnú dobu na žiadosť SMS správou a e-mailom. Balíček je vydaný na základe oznámenie hesla, ktoré dostanete v SMS správe.
    Nadrozmerné zásielky, pri ktorých súčet 3 strán je vyšší ako 125 cm, jedna zo strán je dlhšia ako 70 cm alebo sú ťažšie než 5 kg, nemôžu byť dopravcom "Packeta" odoslané. Budú automaticky odoslané prostredníctvom dopravcu GLS a dopravné náklady upravené podľa aktuálnych cien tohto prepravcu.

Povinnosti zákazníka pri prevzatí balíka

Zákazník je povinný zásielku pred prevzatím skontrolovať, či nie je zjavne poškodená dopravou. V prípade poškodenia je zákazník povinný ihneď informovať doručujúceho prepravcu, zásielku nepreberať a vyžiadať si spísanie zápisnice o poškodení zásielky. Na neskoršie reklamácie spôsobené prepravou nemožno brať zreteľ. Za poškodenie tovaru, ktoré vzniklo pri preprave, nesie zodpovednosť prepravca.

  

Dostupnosť tovaru

Ak je pri tovare uvedené "skladom" (až 80% školských potrieb, oblečenia, bytového textilu, dáždnikov), odosielame objednávku najneskôr nasledujúci pracovný deň po objednaní alebo prijatí platby, v závislosti na čase prijatia objednávky. Prepravcovia vyzdvihujú balíčky medzi 13 - 15 hod, objednávky prijaté v tomto a neskoršom čase v danom dni, prípadne objednávky s práve prijatou platbou, odovzdávame fyzicky prepravcovi nasledujúci pracovný deň, a to aj v prípade, že sú expedované z našej strany, tj. pripravené k odovzdaniu prepravcovi, daný deň. Doba prepravy je väčšinou 1 - 2 pracovné dni podľa typu prepravcu.
V prípade dostupnosti skladom do 2 dní, bude tovar naskladnený za dva pracovné dni od jeho objednania a potom odoslaný zákazníkovi. Ak nastane akákoľvek nepredvídateľná situácia, budeme Vás telefonicky, prípadne e-mailom kontaktovať.
Dostupnosť tovaru, ktorá je uvedená u produktu, je prenášaná z účtovného SW.

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

22.11.

Ako vyrobiť adventný kalendár pre deti?

Vianočné tvorenie s deťmi môže zahŕňať aj ozdobu sáčkov na výrobu adventného kalendára. Ako na to?

MenuX

InformaceX