Doprava a platba

 
Pri nákupe tovaru nad 100 € je cena za dopravu ZDARMA. ( Dobierečné spoplatnené.)
Prepravca Dľžka prepravy  Cena prepravy  Dobierka  Online platba a platba prevodom 
GLS1 deň4,49 €2,20 €0 €
Zásielkovňa 2 dni3,20 €1,90 €0 €

* Ceny sú uvedené vrátane DPH 20 %.

Spôsob platby dobierkou, tj pri prevzatí, je možné zvoliť až od výšky objednávky 20 €. Nezávislé referencie na náš eshop nájdete na Heureke.

 
Uľahčite si život - pri reklamácii školských tašiek poskytujeme službu "Školská pohotovosť"
 
 

Price for Abroad Deliveries

Payment can by done only via bank transfer. The postage will be determined based on the table below when we receive your order. Payment details will be sent by e-mail. Please specify the country of delivery in the basket in the third section "4" into the field "poznámka".

 ˂ 2 kg˂ 3 kg˂ 5 kg
Germany, Austria, Poland, Hungary, Slovenia, Croatia, Romania€ 9,90€ 16,20€ 19,60
Belgium , Netherlands, Luxembourg, Denmark , Estonia , Lithuania , Latvia€ 12,40€ 20,20€ 24,40
Ireland , Bulgaria , Great Britain , Italy , France , Spain€ 17,50€ 24,30€ 29,35
Pri nákupe vybraných tašiek (Topgal, Hama, Dakine a pod.) máte dopravu pri platbe prevodom zdarma.

Spôsob prepravy

  • 1. GLS
    Pri zaslaní balíka prepravnou spoločnosťou GLS ste kontaktovaný vodičom, s ktorým si môžete dohodnúť termín odovzdania. Balík je doručovaný na Vami udanú dodaciu adresu druhý deň po podaní. Na Váš e-mail je odoslané číslo zásielky, podľa ktorého môžete on-line sledovať, kde sa práve nachádza.
  • 2. Zásielkovňa
    Úložné miesta ponúkajú zákazníkom možnosť osobného vyzdvihnutia zásielky. Na pobočku Zásilkovny je dopravená do dvoch pracovných dní. Balík je tu uložený po dobu 7 dní, prípadne možno úložnú dobu na žiadosť SMS správou a e-mailom. Balíček je vydaný na základe oznámenie hesla, ktoré dostanete v SMS správe.
    Rozmerné zásielky, pri ktorých súčet 3 strán je vyšší ako 125 cm, jedna zo strán je dlhšia ako 70 cm alebo sú ťažšie než 5 kg, nemôžu byť odoslané týmto dopravcom "Zásilkovna". Budú automaticky odoslané prostredníctvom dopravca GLS.

    Pobočky Zásilkovny

Povinnosti zákazníka pri prevzatí balíka

Zákazník je povinný zásielku pred prevzatím skontrolovať, či nie je zjavne poškodená dopravou. V prípade poškodenia je zákazník povinný ihneď informovať doručujúceho prepravcu, zásielku nepreberať a vyžiadať si spísanie zápisnice o poškodení zásielky. Na neskoršie reklamácie spôsobené prepravou nemožno brať zreteľ. Za poškodenie tovaru, ktoré vzniklo pri preprave, nesie zodpovednosť prepravca.

  

Dostupnosť tovaru

Ak je pri tovare uvedené "skladom" (až 80% školských potrieb, oblečenia, bytového textilu, dáždnikov), odosielame objednávku najneskôr nasledujúci pracovný deň po objednaní alebo prijatí platby, v závislosti na čase prijatia objednávky. Prepravcovia vyzdvihujú balíčky medzi 13 - 15 hod, objednávky prijaté v tomto a neskoršom čase v danom dni, prípadne objednávky s práve prijatou platbou, odovzdávame fyzicky prepravcovi nasledujúci pracovný deň, a to aj v prípade, že sú expedované z našej strany, tj. pripravené k odovzdaniu prepravcovi, daný deň. Doba prepravy je väčšinou 1 - 2 pracovné dni podľa typu prepravcu.
V prípade dostupnosti skladom do 2 dní, bude tovar naskladnený za dva pracovné dni od jeho objednania a potom odoslaný zákazníkovi. Ak nastane akákoľvek nepredvídateľná situácia, budeme Vás telefonicky, prípadne e-mailom kontaktovať.
Dostupnosť tovaru, ktorá je uvedená u produktu, je prenášaná z účtovného SW.

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX