Darček pre 11, 12 ročného chlapca

Darček k narodeninám alebo k akejkoľvek inej príležitosti by mal urobiť hlavne radosť. Čo by tak mohli oceniť chlapci v 11 a 12 rokoch?
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 2Nasledujúci
Chlapci v 11 rokoch sú v zlatom veku rozvoja motoriky a okrem písania im lepšie idú aj športy. Už sa toľko nebavia s dievčatami a radšej trávia čas v skupinke s ostatnými chlapcami. Ideálny darček za vysvedčenie či k narodeninám pre chlapca v 11 rokoch je taká hra, ktorú môže hrať s kamarátmi.
Tip pre malého futbalistu: futbalová lopta, osuška alebo fľaša na pitie sa priamo ponúka, čo ale na daždivé dni? Keď práve nemôže von, určite si rád zahrá aspoň stolný futbal.

Až tak dobre chlapca nepoznáte alebo mu chcete dať skôr praktický darček? Namiesto ponožiek zvoľte detské obliečky 140x200. Obliečky pre chlapca vo veku 11 a 12 rokov už vyberte o niečo neutrálnejšie, siahnite napríklad po geometrickom alebo zvieracom vzore.
Tip na darček pre 11-ročného chlapca: hra Mindok Divočina Severnej Ameriky to sú zaujímavosti o zvieratách, ale aj zocelenie sa v spolupráci.

Nápady na darček pre 12-ročného chlapca, môžu opäť vychádzať z jeho koníčkov, zároveň ide ale aj o ideálny čas na obstaranie nového školského batohu. V 12 rokoch chlapci nastupujú na druhý stupeň a už neocenia svoju starú aktovku s „detskou“ potlačou. Je čas ju vymeniť za kvalitný ergonomický batoh v neutrálnej farbe a štýle, s ktorým chlapec lepšie zapadne medzi rovesníkmi a zároveň v ňom pohodlne unesie ťažkú učebnicu fyziky aj poriadnu desiatu.
Tip na darček pre chlapca 12 rokov: populárna kartová hra Bang pre 4 – 7 hráčov. Prečo Bang? Bang, bang, bang - šerif páli po banditoch. Odpadlík kuje pikle a bandita sa snaží o šerifov koniec.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

22.11.

Ako vyrobiť adventný kalendár pre deti?

Vianočné tvorenie s deťmi môže zahŕňať aj ozdobu sáčkov na výrobu adventného kalendára. Ako na to?

MenuX

InformaceX