Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Hodnotenie produktov

Ako na Detskom eshope funguje zbieranie produktových recenzií – čiže hodnotenie?

Existuje niekoľko spôsobov, ako sa recenzia môže dostať na náš web:

Akonáhle u nás niečo kúpite, za nejaký čas od nákupu posielame e-mail, v ktorom vás žiadame o napísanie autentickej recenzie produktu. Pokiaľ sa z emailu prekliknete na hodnotenie a súčasne napíšete aj akokoľvek krátky text, potom ste označení ako Overení užívatelia.


Pokiaľ však neuvediete v recenzii žiadny text a budete hodnotiť iba pomocou označenia počtu hviezdičiek, tak sa Vaša recenzia aj napriek tomu, že bola vykonaná preklikom z emailu zaradí medzi sumarizované hodnotenie hviezdičkami, kde nie je možné vidieť, či ste hodnotili ako overený zákazník.


Pokiaľ teda hodnotíte ako overený zákazník odporúčame napísať aspoň krátky text, aby ostatní mohli vidieť, že toto hodnotenie je práve od overeného zákazníka. Recenzovať u nás môžete aj produkty priamo pri produkte, či už ste ich zakúpili u nás alebo inde. Autenticitu takýchto recenzií garantovať nemôžeme. Rovnaké je to aj s recenziami napísanými pred 1. januárom 2022, pri ktorých taktiež neuvádzame žiadny príznak, pretože nie sme schopní autenticitu recenzií zaručiť.


Aj tu platí, že pokiaľ budete hodnotiť iba pomocou hviezdičiek, bude recenzia sumarizovaná a nebude zrejmé, či ste overený alebo neoverený užívateľ.

Recenzie našich zákazníkov nijako neupravujeme.
Stránka z 0
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

20.03.

Jarné tvorenie

Vytvorte si s deťmi jarné a veľkonočné dekorácie, ktoré ozdobia Váš dom a deti zabavia.

16.01.

Učenie nie je mučenie

Tipy pre zábavnú formu učenia a pilovania 😊 Ako môže tiež prebiehať domáca príprava na prvom stupni?

16.12.

Kreatívne hračky a tvorenie

Vytvoriť alebo vyrobiť vlastný obrázok, dekoráciu alebo bábiku a radovať sa z vlastného výtvoru, je to k čomu by sme mali deti viesť.

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

MenuX

InformaceX