Hodnotenie produktov

Ako na Detskom eshope funguje zbieranie produktových recenzií – čiže hodnotenie?

Existuje niekoľko spôsobov, ako sa recenzia môže dostať na náš web:

Akonáhle u nás niečo kúpite, za nejaký čas od nákupu posielame e-mail, v ktorom vás žiadame o napísanie autentickej recenzie produktu. Pokiaľ sa z emailu prekliknete na hodnotenie a súčasne napíšete aj akokoľvek krátky text, potom ste označení ako Overení užívatelia.


Pokiaľ však neuvediete v recenzii žiadny text a budete hodnotiť iba pomocou označenia počtu hviezdičiek, tak sa Vaša recenzia aj napriek tomu, že bola vykonaná preklikom z emailu zaradí medzi sumarizované hodnotenie hviezdičkami, kde nie je možné vidieť, či ste hodnotili ako overený zákazník.


Pokiaľ teda hodnotíte ako overený zákazník odporúčame napísať aspoň krátky text, aby ostatní mohli vidieť, že toto hodnotenie je práve od overeného zákazníka. Recenzovať u nás môžete aj produkty priamo pri produkte, či už ste ich zakúpili u nás alebo inde. Autenticitu takýchto recenzií garantovať nemôžeme. Rovnaké je to aj s recenziami napísanými pred 1. januárom 2022, pri ktorých taktiež neuvádzame žiadny príznak, pretože nie sme schopní autenticitu recenzií zaručiť.


Aj tu platí, že pokiaľ budete hodnotiť iba pomocou hviezdičiek, bude recenzia sumarizovaná a nebude zrejmé, či ste overený alebo neoverený užívateľ.

Recenzie našich zákazníkov nijako neupravujeme.
Stránka z 0
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

22.08.

ZOŠITY - aké?

Aký papier, obálka, s okrajmi alebo bez? S vymeniteľnou náplňou? 523, 540 alebo iné? Designové x obyčajné zošity?

11.08.

Peračníky pre dievčatá, chlapcov, dvoj alebo trojposchodové?

Poznáte určite všetky typy školských peračníkov? Dozviete sa aké existujú aj ktoré sú zaujímavé alebo neobvyklé, aj o ich kvalite.

20.07.

Stil - od tašiek pre prvákov po študentské batohy

Predstavujeme veľmi obľúbené, dobre padnúce školské tašky STIL. Ďalej uvidíte prehľadne batohy pre deti od 1. triedy po stredškoláky - modely a designy pre rok 2023.

13.07.

Školské tašky Oxybag recenzia 2023

Vylepšenie modelov a novinky Oxybag 2023! Vyberáte? Zvažujete? Detailné informácie k tejto značke Vám určite zrýchli váš rozhodovací proces.

MenuX

InformaceX