Nápady na darčeky pre 8, 9 a 10 ročných chlapcov

Chcete darovať darček pre 8, 9 alebo 10 ročného chlapca? Chlapci v tomto veku potrebujú veľa pohybu, ale aj rozvíjať logické myslenie. Začínajú rozmýšľať ako malí vedci a môže sa u nich rozvinúť záujem o vedu a rôzne experimenty. Poteší ich napríklad chemické laboratórium pre deti alebo stavebnica.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 4Nasledujúci

Aký vybrať darček pre 8-ročného chlapca? Začnime tými praktickými. Je najvyšší čas rozlúčiť sa s nosením aktovky pre prvákov a zaobstarať mu školský batoh pre väčších chlapcov, do ktorého sa mu zmestia knihy aj veľký desiatkový box s priehradkami a bude mu pohodlne sedieť na chrbte.

Deti stále rastú, preto sa vždy hodí aj oblečenie pre deti, napríklad nové detské pyžamo alebo teplá bunda, v ktorej môže behať vonku aj v chladnejšom počasí a objavovať.

Chcete skôr darček, ktorý zabaví a podporí prirodzenú zvedavosť vášho chlapca? Siahnite po stavebnici, vedeckej sade alebo hlavolame.

Tip na darček pre 8-ročného chlapca: Elektronická stavebnica pre chlapcov Tajomstvo elektroniky - Rádio prináša 80 experimentov na vyskúšanie a poteší každého malého vedca, ktorý chce preniknúť do tajov fyziky.

 

Nápady na darčeky pre 9-ročných chlapcov môžete čerpať aj z tipov pre 8-ročných chlapcov, ale najlepším vodítkom, čo kúpiť, sú záujmy chlapca. Má rád sci-fi, vesmír a podobné témy? Hodiť sa bude drobnosť s vesmírnou tematikou, napríklad peňaženka alebo fľaša na vodu. Môžete sa rozhodnúť aj pre stolnú hru, napríklad hru Dobble s tematikou Star Wars zo série The Mandalorian pre fanúšikov Hviezdnych vojen.

Zaujíma sa váš chlapec o vedu? Kúpte mu súpravu na výrobu slizu alebo chemické laboratórium pre deti. Môžete si tiež vybrať z ponuky rôznych experimentálnych súprav pre deti zo série ALBI Science. Malých milovníkov dinosaurov zaujme najmä súprava ALBI Science Dinosaurs T-rex.

Tip na darček pre 9-ročného chlapca: ALBI Science Chemické laboratórium s návodmi a prísadami na viac ako 40 experimentov uspokojí zvedavosť vášho chlapca bezpečným spôsobom. Okrem toho sa môžete pri pokusoch zabaviť aj spoločne.

 

Ako darček pre 10-ročného chlapca môžete zvoliť športové vybavenie. Skvelé leto s kamarátmi zažije, ak mu zaobstaráte floorball hokejku a loptu, s ktorými môže hrať na každom ihrisku s bránkou, a najfajnovejší bude, ak mu zaobstaráte skateboard (nezabudnite však na prilbu a chrániče).

Vyberáte darček pre skôr intelektuálneho 10-ročného chlapca? Vzdelávacie, logické alebo strategické stolové hry budú tou správnou voľbou. Skúste hlavolamy ako IQ link a Quadrilion alebo klasiku - ježka v klietke alebo alternatívu Rubikovej kocky s názvom Hollow cube.

Tip na darček pre 10-ročného chlapca: Hra AZ kvíz junior je ideálna na letné prázdniny, školské výlety a výlety s rodinou. Umožní chlapcovi zábavnou formou si precvičiť to, čo sa naučil v škole, a potrápiť rodičov záludnými otázkami. Bude z nej nadšený.

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

22.11.

Ako vyrobiť adventný kalendár pre deti?

Vianočné tvorenie s deťmi môže zahŕňať aj ozdobu sáčkov na výrobu adventného kalendára. Ako na to?

MenuX

InformaceX