Roll top batohy

Jedným z najlepších študentských batohov súčasnosti je obľúbený batoh roll up.  Vďaka rolovateľnému designu možno objem školskej alebo mestskej tašky ľahko prispôsobiť jeho obsahu, takže sa do jedného školského batohu zmestí oveľa viac, než by ste čakali. Najčastejšie sa takýto študentský batoh pre dievčatá a chlapcov uzatvára zrolovaním materiálu a následným upevnením pomocou klipov alebo popruhov.

Roll top školské tašky pre stredoškolákov sú tak ideálnym darčekom pre tínedžera, ktorý jeden deň nosí do školy ťažký počítač a veci na cvičenie a druhý deň len pitie a jeden zošit.  V našej ponuke nájdete okrem iného štýlové a moderné školské batohy pre tínedžerov Walker.

Pri výbere rolovacieho školského ruksaku je dôležité zohľadniť jeho veľkosť, pohodlie pri nosení, kvalitu materiálu a ďalšie funkčné prvky, ako sú polstrovaný chrbát, hrudné a bedrové popruhy, bočné vrecká, vrecká na nápoje alebo integrované priehradky na usporiadanie vecí.

10% zľavu na novinky WALKER, ktoré budú brzy skladom, uplatníte do 14. 3. 2024 pomocou zľavového kódu: EHJUNA2SQJ , a to v košíku objednávky.

Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 2Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

22.11.

Ako vyrobiť adventný kalendár pre deti?

Vianočné tvorenie s deťmi môže zahŕňať aj ozdobu sáčkov na výrobu adventného kalendára. Ako na to?

MenuX

InformaceX