Roll top batohy

Jedným z najlepších študentských batohov súčasnosti je obľúbený batoh roll up.  Vďaka rolovateľnému designu možno objem školskej alebo mestskej tašky ľahko prispôsobiť jeho obsahu, takže sa do jedného školského batohu zmestí oveľa viac, než by ste čakali. Najčastejšie sa takýto študentský batoh pre dievčatá a chlapcov uzatvára zrolovaním materiálu a následným upevnením pomocou klipov alebo popruhov.

Roll top školské tašky pre stredoškolákov sú tak ideálnym darčekom pre tínedžera, ktorý jeden deň nosí do školy ťažký počítač a veci na cvičenie a druhý deň len pitie a jeden zošit.  V našej ponuke nájdete okrem iného štýlové a moderné školské batohy pre tínedžerov Walker.

Pri výbere rolovacieho školského ruksaku je dôležité zohľadniť jeho veľkosť, pohodlie pri nosení, kvalitu materiálu a ďalšie funkčné prvky, ako sú polstrovaný chrbát, hrudné a bedrové popruhy, bočné vrecká, vrecká na nápoje alebo integrované priehradky na usporiadanie vecí.

Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 1
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

22.08.

ZOŠITY - aké?

Aký papier, obálka, s okrajmi alebo bez? S vymeniteľnou náplňou? 523, 540 alebo iné? Designové x obyčajné zošity?

11.08.

Peračníky pre dievčatá, chlapcov, dvoj alebo trojposchodové?

Poznáte určite všetky typy školských peračníkov? Dozviete sa aké existujú aj ktoré sú zaujímavé alebo neobvyklé, aj o ich kvalite.

20.07.

Stil - od tašiek pre prvákov po študentské batohy

Predstavujeme veľmi obľúbené, dobre padnúce školské tašky STIL. Ďalej uvidíte prehľadne batohy pre deti od 1. triedy po stredškoláky - modely a designy pre rok 2023.

13.07.

Školské tašky Oxybag recenzia 2023

Vylepšenie modelov a novinky Oxybag 2023! Vyberáte? Zvažujete? Detailné informácie k tejto značke Vám určite zrýchli váš rozhodovací proces.

MenuX

InformaceX