Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Kreatívne sady

Kreatívna súprava pre deti je perfektným darčekom k narodeninám aj na Vianoce. Podporuje rozvoj a tvorivosť detí, ich estetické cítenie aj manuálnu zručnosť. Pri vyrábaní si deti precvičujú jemnú motoriku, sústredia sa na výsledok a majú z tvorivej práce radosť. Výsledkom svojho tvorenia si môžu ozdobiť izbičku alebo výrobok darovať.
Výtvarná sada v kufríku poteší nielen deti, ale aj dospievajúcich a dospelých. Máme ich v rôznych veľkostiach a prevedení. Veľké sady v drevených kufríkoch, menšie pre začínajúcich maliarov v licenčných dizajnoch ako sú Harry Potter, Paw Patrol, Prasiatko Peppa alebo LOL Surprise v plastovom obale. Detská výtvarná sada Spokey s praktickým stojanom na maľovanie je vhodná nielen na cesty.

Medzi kreatívne sady pre dievčatá, ktoré zaujmou patria sady na výrobu náramkov a šperkov, origami, krásne a rozmanité kreatívne sady od francúzskej firmy Djeco. S chuťou sa pustia do výroby mydiel a sviečok.
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 2Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX