Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie
Potrebujete poradiť?

Školské tašky OXYBAG

Český výrobca ponúka školské batohy a aktovky značky Oxybag určené pre prvý, druhý stupeň ZŠ aj študentov a k nim všetky školské potreby ako peračníky, vaky na prezúvky, dosky A4 alebo A5, fľaše, peňaženky a ďalšie. Na výber máte z nadčasových aj licenčných motívov ako je Ľadové kráľovstvo, Star Wars, Mimoni, Fairies, Minnie, Spiderman alebo napríklad Transformers.
Školské tašky a batohy sú k dispozícii v niekoľkých typoch: Pre prváčikov a deti až do 3. triedy ZŠ sú to aktovky v dvoch obľúbených prevedeniach Premium a Premium Flexi. Ponúkané sú samostatne alebo v trojdielnom sete s peračníkom a vreckom na prezúvky.
Novinkami roku 2019 medzi batohmi sú modely Style Mini pre deti od 3. triedy a Scooler od 5. triedy základnej školy. Ďalej sú v ponuke školské tašky Smarty, ktoré majú iba jednu komoru, pevný chrbát aj dno rovnako ako aktovky. Korpus batohu Smarty ale nie je pevný a celkovo pôsobí skôr ako batoh.
Z batohov  máme rad Ergo pre 2. triedu. Pre väčších prváčikov alebo ako tzv. druhý batoh pre 3. a 4. triedu sú určené dvojkomorové školské batohy s klopou na suchý zips nazvané anatomické batohy PLUS alebo batoh bez klopy Ergo Junior. Vyznačujú sa stabilnejšou konštrukciou a pevným dnom.
Pre starších žiakov a študentov dodáva firma niekoľko radov batohov pod značkou Oxybag, s označením Oxy, ktoré sa podľa zamerania na školské alebo voľnočasové účely líšia prevedením chrbtovej časti a popruhov.
Pri vyhľadávaní doporučujeme využitie filtra podľa veľkosti tašky. V ponuke máme tohtoročnú kolekciu 2019. 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 7Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

04.06.

Aktovky Oxybag 2019 do všetkých škôl

Nové modelové rady, nový dizajn, nový strih, nové motívy. To všetko ponúka kolekcia 2019.

14.05.

Herlitz predstavuje lákavé modely 2019

Trendové motívy a precízna ergonómia, ktorá pomáha deťom každý deň.

26.04.

Nová kolekcia SPIRIT® plná kozmických nápadov

Zoznámte sa s novou kolekciou značky Spirit 2019 pre prváčikov, ponúka široký sortiment aktoviek s pútavými motívmi a užitočnými vychytávkami.

18.03.

Belmil 2019 - školské aktovky a batohy pre prváčikov

Výbornú kvalitu a nižšiu cenu značky Belmil oceňujú mamičky už vyše päťdesiat rokov

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226