Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské tašky OXYBAG

Český výrobca Karton P+P ponúka školské tašky Oxybag určené pre prvý a druhý stupeň ZŠ, ale aj študentov. K nim si môžete vybrať všetky školské potreby ako peračníky, vaky na prezuvky, dosky a boxy na zošity A4 alebo A5, fľaše, peňaženky a ďalšie. Na výber máte z nadčasových aj licenčných motívov ako je Ľadové Kráľovstvo (Frozen), Spiderman, Jurský park alebo taktiež motív podobný Minecraftu, a to motív Playworld.

Pre prváčikov a deti až do 3. triedy ZŠ sú určené aktovky v dvoch obľúbených prevedeniach, a to Premium a Premium Light s váhou iba 900 g. Ponúkané sú samostatne, v 3-dielnom sete s peračníkom a vreckom na prezuvky a novo niektoré aj v 5-dielnom alebo 9-dielnom sete. Novinkou roku 2022tašky do školy pre prvákov Oxy Go. Modely Style Mini sú pre deti od 3. triedy a Scooler od 5. triedy základnej školy.

Pre starších žiakov a študentov dodáva firma študentské batohy s označením Oxy, ktoré sa podľa zamerania na školské alebo voľnočasové účely líšia prevedením chrbtovej časti a popruhov.

Pri vyhľadávaní odporúčame využiť filtre podľa veľkosti. 

Prečítajte si novú RECENZIU Oxybag 2022 pre prváčikov.

Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 6Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX