Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské tašky OXYBAG

Český výrobca ponúka školské batohy a aktovky značky Oxybag určené pre prvý, druhý stupeň ZŠ aj študentov a k nim všetky školské potreby ako peračníky, vaky na prezúvky, dosky A4 alebo A5, fľaše, peňaženky a ďalšie. Na výber máte z nadčasových aj licenčných motívov ako je Ľadové kráľovstvo, Star Wars, Mimoni, Fairies, Minnie, Spiderman alebo napríklad Transformers.
Školské tašky a batohy sú k dispozícii v niekoľkých typoch: Pre prváčikov a deti až do 3. triedy ZŠ sú to aktovky v dvoch obľúbených prevedeniach Premium a Premium Flexi. Ponúkané sú samostatne alebo v trojdielnom sete s peračníkom a vreckom na prezúvky.
Novinkami roku 2019 medzi batohmi sú modely Style Mini pre deti od 3. triedy a Scooler od 5. triedy základnej školy. Ďalej sú v ponuke školské tašky Smarty, ktoré majú iba jednu komoru, pevný chrbát aj dno rovnako ako aktovky. Korpus batohu Smarty ale nie je pevný a celkovo pôsobí skôr ako batoh.
Z batohov  máme rad Ergo pre 2. triedu. Pre väčších prváčikov alebo ako tzv. druhý batoh pre 3. a 4. triedu sú určené dvojkomorové školské batohy s klopou na suchý zips nazvané anatomické batohy PLUS alebo batoh bez klopy Ergo Junior. Vyznačujú sa stabilnejšou konštrukciou a pevným dnom.
Pre starších žiakov a študentov dodáva firma niekoľko radov batohov pod značkou Oxybag, s označením Oxy, ktoré sa podľa zamerania na školské alebo voľnočasové účely líšia prevedením chrbtovej časti a popruhov.
Pri vyhľadávaní doporučujeme využitie filtra podľa veľkosti tašky. V ponuke máme tohtoročnú kolekciu Oxybag 2019.
   

VEĽKÝ VÝPREDAJ aktoviek a batohov Oxybag, sledujte červenú nálepku % !

AKCIA: ZDARMA športový vak k vybraným študentským batohom Oxybag!
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 6Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

12.08.

Maďarská Arsuna a jej vyladená kolekcia 2019

Arsuna farebne ladí a vie pohladiť detskú dušu

31.07.

Český Stil naberá rýchlosť

České aktovky a batohy od prvej triedy až po maturitu s kvalitou porovnateľnou s Octaviou, za rozumnú cenu a s dlhou výdržou.

15.07.

Nemecká kvalita 2019 od Hamy

Hama pripravila opäť pekné motívy a dokonalú konštrukciu školských aktoviek, ktoré vydržia skrátka všetko!

MenuX

InformaceX