Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie
Potrebujete poradiť?

Školské tašky OXYBAG

Český výrobca ponúka aktovky a batohy značky Oxybag určené pre prvý, druhý stupeň ZŠ aj študentov a k nim všetky školské potreby ako peračníky, vaky na prezúvky, dosky A4 alebo A5, fľaše, peňaženky a ďalšie. Na výber máte z nadčasových aj licenčných motívov ako je Ľadové kráľovstvo, Star Wars, Mimoni, Fairies, Minnie, Spiderman alebo napríklad Transformers.
Školské tašky a batohy sú k dispozícii v niekoľkých typoch: Pre prváčikov a deti až do 3. triedy ZŠ sú to aktovky v dvoch obľúbených prevedeniach Premium a Premium Flexi. Ponúkané sú samostatne alebo v trojdielnom sete s peračníkom a vreckom na prezúvky.
Ďalej sú v ponuke školské tašky Smarty, ktoré majú iba jednu komoru, pevný chrbát aj dno rovnako ako aktovky. Korpus batohu Smarty ale nie je pevný a celkovo pôsobí skôr ako batoh.
Z batohov sa pre menšie deti hodí rad Ergo Kids. Pre väčších prváčikov alebo ako tzv. druhý batoh pre 3. a 4. triedu sú určené dvojkomorové školské batohy s klopou na suchý zips nazvané anatomické batohy PLUS alebo batoh bez klopy Ergo Junior. Vyznačujú sa stabilnejšou konštrukciou a pevným dnom.
Pre starších žiakov a študentov dodáva firma niekoľko radov batohov pod značkou Oxybag, s označením Oxy, ktoré sa podľa zamerania na školské alebo voľnočasové účely líšia prevedením chrbtovej časti a popruhov.
Pri vyhľadávaní doporučujeme využitie filtra podľa veľkosti tašky. V ponuke sú stále aj produkty z minuloročnej kolekcie 2017. Aktuálne naskladňujeme celú kolekciu 2018. Rozhodne je z čoho vyberať. 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 5Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

10.08.

Herlitz - kolekcia aktoviek a školských tašiek 2018

Kolekcia Herlitz pre tento rok je opäť bohatá na pekné motívy. Z niekoľkých dostupných modelov vyberiete školskú tašku pre akéhokoľvek prváčika.

25.07.

Aktovky OXYBAG od Karton P+P - kolekcia 2018

Úžasné vlastné i licenčné designy a mnoho ďalšieho ponúkajú aktovky českého výrobcu Karton P + P. Novo pod obchodnou značkou OXYBAG!

15.05.

Belmil 2018 - nová kolekcia školských tašiek

Tohtoročná kolekcia prináša nielen nové motívy, ale aj nové typy aktoviek a batohov. Na svoje si tak prídu aj starší školáci.

27.04.

Topgal 2018 - nová kolekcia študentských batohov

Tohtoročná kolekcia Topgal pre študentov je naozaj skvostná a farebne vydarená. Na potlači niektorých batohov zapracoval aj dvorný dizajnér firmy Topgal, pán Pauser.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226