Aktovky do školy

Školské tašky sa vyznačujú pevnou konštrukciou, stabilne stoja aj prázdne. Napomáha tomu pevné dno, ktoré zároveň chráni proti zašpineniu a vlhkosti. Na uloženie pomôcok slúži jedna veľká komora s pohyblivou prepážkou, vďaka ktorej sa ťažké zošity môžu umiestniť čo najbližšie chrbtu. Deti hneď vidia celý obsah a nemusia nič hľadať. Štandardným vybavením sú mäkko polstrované popruhy, ktoré sa dajú dĺžkovo regulovať, súčasťou je aj hrudný popruh (prípadne sa dá dokúpiť), anatomicky tvarovaný chrbát a reflexné prvky.
 
Je veľmi dôležité vybrať vhodnú veľkosť, v ponuke máme väčšie aj menšie rozmery, aj s váhou do 1 kg. Pre drobné deti sú v súčasnosti aktovky najlepšou voľbou, majú výrazne kratšiu chrbtovú časť než väčšina batohov. Ponúkame aj modely s posunovateľným chrbtovým systémom, ktoré "rastú" s dieťaťom.
Nenechajte sa zmiasť tým, že niektoré školské tašky umiestnené v tejto kategórii sú nazvané ako batohy. Ide o označenie výrobcov, ktoré rešpektujeme, jedná sa však konštrukčne o aktovky. V našej ponúke nájdete mnoho motívov.
Ak sa chcete zorientovať v širokej ponuke, použite naše porovnanie jednotlivých modelov v recenzii školských tašiek.
Taška pre prvákov sprevádza svojho majiteľa podľa veľkosti ďalšie dva až štyri roky. Ponúkame ich samostatne alebo v súprave, môžete si tiež vybrať súvisiace školské potreby.
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 24Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

22.11.

Ako vyrobiť adventný kalendár pre deti?

Vianočné tvorenie s deťmi môže zahŕňať aj ozdobu sáčkov na výrobu adventného kalendára. Ako na to?

30.10.

Detské obliečky - čo je dobré vedieť

Vedeli ste, že mikroplyš môže byť aj bavlnený? Nové materiály a ich prehľad.

MenuX

InformaceX