Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Aktovky do školy

Ak sa povie prváčik, vybavíte si dieťatko s taškou na chrbte. Školské aktovky sú určené pre deti nastupujúce do prvej triedy základnej školy, sprevádzajú svojho majiteľa podľa veľkosti ďalšie dva až štyri roky. Ponúkané sú samostatne alebo v setoch, vybrať si k nim môžete aj súvisiace školské potreby.
 
Vyznačujú sa pevnou konštrukciou, stabilne stojí aj prázdne. Napomáha tomu tiež pevné dno, ktoré zároveň chráni proti zašpineniu a vlhkosti. Na uloženie pomôcok slúži jedna veľká komora s pohyblivou prepážkou, vďaka ktorej sa ťažké zošity môžu umiestniť čo najbližšie chrbtu. Deti hneď vidia celý obsah a nemusí nič hľadať. Štandardným vybavením sú dostatočne široké, mäkko polstrované popruhy, ktoré sa dajú dĺžkovo regulovať, niekedy je súčasťou aj hrudný popruh (prípadne sa dá dokúpiť). Anatomicky tvarovaná chrbát podporujú správny vývoj chrbtice.
 
Je veľmi dôležité vybrať veľkostne vhodnú veľkosť, v ponuke máme väčší aj menší rozmery, aj s váhou do 1 kg. Pre drobné deti sú v súčasnosti aktovky najlepšou voľbou, majú výrazne kratšia chrbtovú časť než väčšina batohov. Ponúkame aj modely s posunovateľným chrbtovým systémom, ktoré "rastie" s dieťaťom.
Nenechajte sa zmiasť tým, že niektoré školské tašky umiestnené v tejto kategórii sú nazvané ako batohy. Ide o označenie výrobcov, ktoré rešpektujeme, jedná sa však konštrukčne o aktovky.
Ak si neviete rady s výberom, môžete využiť nášho sprievodcu a tiež videá na hlavnej stránke nášho webu.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 27Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

08.06.

Oxybag 2020 - nové školské tašky pre prváčikov

Páči sa Vašim dievčatkám film Ľadové kráľovstvo a chalanom Ako vycvičiť draka? Potom vás nadchnú nové motívy Oxybag!

18.05.

Školské tašky Belmil v novej kolekcii 2020

Školské aktovky Belmil sú známe rôznorodosťou motívov, kvalitným prevedením a príjemnou cenou. Tohtoročné modely Vám zaručene vyrazia dych!

24.03.

Karanténa - učíme a hráme sa s deťmi doma

Ako zabaviť deti v domácej karanténe? Prichádzame s osvedčenými TIPMI, ako sa deti zabavia sami, ako si hrať spoločne a ako vám uľahčiť domáce vyučovanie.

20.03.

Stil 2020 - nová kolekcia školských batohov a školských aktoviek

Stil ako špecialista na školské aktovky pre prváčikov, žiadané študentské batohy a ďalšie školské potreby.

MenuX

InformaceX