O nás

Začiatok našej dlhej cesty

S prvými nápadmi prišla Eva pri dlhodobom pobyte v Nemecku so svojimi dvoma deťmi. Práve tu vznikol v roku 2006 pôvodný zámer predávať kvalitné a cenovo dostupné detské oblečenie. Ešte z Nemecka začala riadiť malý e-shop a kvôli veľkému záujmu slovenských mamičiek začala ponúkať tiež školské aktovky a batohy. Prispela k tomu aj pôvodná Evina profesia fyzioterapeutky. Najpodstatnejšia pre ňu bola od začiatku ergonómia, teda to, ako batoh sedí deťom na chrbte.

 

Výsledok každodennej driny

Po skoro 15 rokoch patríme medzi najväčších on-line predajcov školských tašiek a aktoviek v Česku i na Slovensku. Nedávno sme rozšírili naše aktivity aj do Maďarska. Vyčnievame z rady vďaka nášmu kvalitnému poradenstvu. Ide nám v prvom rade o zdravý rast našich detí.

 

A ako hodnotí odvedenú prácu samotná Eva?

„Som rada, že našou prácou môžeme ovplyvňovať výrobky dodávateľov a snažiť sa, aby sa nezaujímali len o ekonomické čísla, ale aj o samotný výrobok. Diskutujeme praktickosť i kvalitu prevedenia a bohužiaľ aj pokrivkávajúcu ergonómiu.“

Eva Čechovská, majiteľka

 • Čo je pre nás dôležité?

  1. Ergonómia

  Skúšame deťom tašky na chrbte. Len tak spoznáme, či sú vhodné pre našich malých zákazníkov. Vieme vybrať tie, ktoré spĺňajú požiadavky na ergonómiu. Niekedy až my upozorníme výrobcu na zlú kompatibilitu detských chrbtov u ich výrobku. Naša prax je totiž taká, že tisícky produktov z Ázie sú už naskladnené v ČR, ale ani jeden z nich nebol vyskúšaný dieťaťu na chrbte. Upravujeme aj výškové a vekové zaradenie.

  2. Ekológia

  • Šetríme 23 tis. papierov A4 ročne

  Objednávky spracovávame elektronicky a v expedícii chystáme tovar pomocou tabletov a terminálov. Nič naviac netlačíme.

  • Zvyšujeme životnosť kartónových krabíc

  Využívame zachovalé, už minimálne raz použité krabice, ktoré nám darují naši zákazníci, predajne v našom okolí i obchodní partneri. Moc im ďakujeme za pomoc.

  • Vypchávací materiál

  Veľké krabice, v ktorých dostávame tovar, spracovávame skartovačom a využívame ako vypchávkový materiál v baliarni.

  3. Kvalitná služba

  Poskytujeme zákazníkovi objektívne informácie o tovare. Predávame len tovar, ktorého kvalitu považujeme za aspoň priemernú a doporučujeme len ten, ktorý medzi ostatnými vyniká. Naopak na nedostatky tovaru upozorňujeme v našich článkoch a recenziách. Radi zákazníkom poskytneme naše skúsenosti nielen emailom, ale i FB a telefonicky. Okrem článkov sa snažíme nakupujícim uľahčiť výber pomocou filtrov.

  4. Podpora českej výroby

  Filtrom česká výroba chceme umožniť rýchly výber na e-shope tým, pre ktorých je tetnto aspekt dôležitý, rovnako ako pre nás. Vopred si overíme u každého výrobcu, či je tovar naozaj vyrobený v Čechách.

 
 

„Našim cieľom je, aby ste vybrali čo najvhodnejšiu školskú tašku pre Vaše dieťa a súčasne u nás našli všetko ostatné, čo pre nich – nielen do školy – potrebujete. Stále sledujeme novinky, skúšame ich s našimi zákazníkmi a snažíme sa poskytnúť o nich čo najviac informácií. Najlepšia reklama totiž nemusí predávať ten nejlepší tovar.“
Eva Čechovská, majiteľka firmy

Naša Terezka vyvíja veľké úsilie urýchliť expedovanie tovaru dôslednou kontrolou prijatých objednávok a tovaru, ktorý je na ceste. Obetavo sa venuje požiadavkám a vie rýchlo s správne zákazníkom poradiť. Je to zlatá duša našej kancelárie. Tereza Kummerová, zákaznická linka

Ďakujeme, pokiaľ sa rozhodnete nakúpiť u nás. Vďaka Vám sa udržia špecializované eshopy a nie len nadnárodné korporáty. Nestratíte tak možnosť dozvedieť sa o tovare viac a my nestratíme možnosť ovplyvniť ponuku.

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Nová kolekcia Bagmaster 2023

Nová kolekcia školských batohov od značky Bagmaster je tu!

10.05.

Dosky alebo box na zošity?

Je veľa možností ochrany zošitov a učebníc pred pokrčenými rohmi? Ktorá varianta bude tá pravá pre Vašich školákov?

27.04.

Máte doma MIND dieťa?

Chce čítať alebo násobiť, aj keď ešte nechodí do školy? Nebráňte mu! Možno máte doma MIND dieťa.

04.04.

Ako prebiehajú zápisy do prvého ročníka?

Máte doma budúceho prváčika? Čo si so sebou pripraviť na zápis do školy a ako zápis do prvej triedy prebieha?

MenuX

InformaceX