Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Hrudné popruhy, pláštenky apod.

Spojovací hrudný pás na batoh, bedrový pás, pláštenky na batoh, reflexné prvky a ďalšie príslušenstvo školských tašiek.

Hrudný popruh slúži na to, aby taška lepšie sedela na chrbte a neskĺzala z ramien. Ponúkame niekoľko typov, ktoré sa líšia spôsobom uchytenia na ramenné popruhy - od značky Topgal sa zapína na cvok, od Bagmasteru se zafixuje sa prackou na pútko, oba sa hodia na študentské batohy. Univerzálny typ od Belmilu sa hodí na aktovky a zapína sa na cvok. Emipo Špeciál má posunovaciu sponu a Emipo 01 má pracku na zaháknutie. Varianta od Ars Uny je vhodná hlavne na školské aktovky rovnakej značky, ale možno ju použiť aj na modely iných značiek, zafixuje sa opäť prackou.

Bedrový pás lepšie rozloží váhu školkých tašiek na chrbte, prenesie ju viac na panvu. Odporúčame ho obzvlášť deťom so skoliózou.
 
Cena
Stránka 1 z 2Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX