Zobraziť kategórie

Školský batoh Bagmaster GALAXY 9 B

Kód produktu:G50092965
Hĺbka: 21 cm
Šírka:29 cm
Výška:38 cm
Nosnosť:7
Objem:22 l
Reflexné prvky: áno, ze všetkých strán
Výrobca:Bagmaster
Kvalitný trojkomorový školský batoh s konským motívom vhodný pre vyšších prváčikov. Pre deti nižšieho vzrastu vhodný ako druhý batoh (od 3. triedy ZŠ).
Zadná hlavná komora je zhotovená tak, aby ľahko pojala školské dosky veľkosti A4 alebo ťažšie učebnice. Vo vnútornej časti tejto hlavnej komory je v prešitom látkovom vrecku fixovaný k chrbtu batohu ľahučký, ale vysoko účinný rám, ktorý je ergonomicky tvarovaný. Vnútorný rám fyziologicky tvaruje chrbtový systém batohu, tak aby podporoval chrbticu a správny vývoj chrbtice dieťaťa. Školský batoh vďaka tomu dobre prilieha k chrbtu školáka a podľa zdravotného posudku ZČU je tak ideálnym batohom pre školákov. Najmä okolo chrbtice a bedrovej oblasti je chrbtový systém mäkko vystlaný.
Anatomické tvarovanie, polstrovanie, vrátane efektívnych jám, umožňuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a tak minimalizuje potenie chrbta dieťaťa.
Vnútri druhej (prostrednej) komory je čierne sieťované vrecko na zips, s rozmermi 25 x 14,5 cm. Táto komora je veľmi priestranná a dostatočne hlboká. Možno ju tiež použiť pre školské dosky alebo zošity o veľkosti A4.
Predná tretia komora - je priestranná - vhodná napríklad na zošity o veľkosti A4. Svojimi rozmermi však už nie je vhodná pre školské dosky. Vo vnútri tejto komory je prehľadný organizér s vreckom, zoraďovačom na 3 ceruzky alebo perá a vrecko na mobil.
Predné dve vrecká na zips. Horné je vhodné na drobnosti prípadne na menší peračník. Rozmery vrecka - vzhľadom ku skoseniu merané v hornej časti vrecka 17 x 10 cm. Spodné vrecko na zips vhodné na peračník, prípadne na desiatu alebo iné drobnosti.
Jedna sieťovaná kapsička na gumičku, po strane batohu - vhodná na fľašu. Kapsička je krytá látkou a zipsom a v prípade nepoužívania na fľašu ju môžete zavrieť.
Ramenné popruhy sú anatomicky tvarované a mäkko polstrované. Popruhy je možné individuálne nastaviť podľa veľkosti školáka a to pomocou horných a dolných plastových spôn umiestnených na ramenných popruhoch. Súčasťou batohu je hrudný páska na fixáciu popruhov na ramenách.
Na školskom batohu je veľké množstvo reflexného materiálu pre maximálne zvýšenie viditeľnosti školáka za šera alebo tmy. Najmä v prednej časti školskej tašky a po stranách, ale aj na ramenných popruhoch. Rovnako tzv. "paspula" - lem (prámik) je z reflexného materiálu a pre vyššiu odolnosť proti oderu je krytá transparentnou plastovou fóliou.
Materiály použité na výrobu tohto školského batohu spĺňajú normy EÚ z hľadiska nezávadnosti. Reflexné materiály tiež spĺňajú normy EÚ.
Dno školského batohu je spevnené (z vonkajšej strany) použitý vodeodolný, umývateľný plastový materiál. Je opatrené plastovými nožičkami - chrániace batoh proti zašpineniu.
Školský batoh je možné pripevniť na háčik k lavici pomocou látkového pútka, na prenášanie v ruke slúži pogumované držadlo.

Technické parametre:
Rozmery: 40 x 29 x 21 cm
Hmotnosť: 1 kg
Objem: 22 l
Nosnosť: 7 kg
Materiál: 100% polyester
Záruka: 3 roky

Výrobca: Bagmaster
 
  • Ročne vidíme okolo 1.300 detí skúšať si školskú tašku, predávame ich už 15 rokov.
  • Vďaka tomu VIEME, ako a komu ktorá taška sedí na chrbte najlepšie.
  • Dokážeme Vám dobre poradiť aj na diaľku.
  • Pravidelne publikujeme články do našej poradne, kde riešime najčastejšie problémy.
  • Máme najširší výber online a spolupracujeme s 25 výrobcami.
  • Natáčame videá, ktoré Vám pomáhajú pri výbere a rozhodovaní.
U nás máte istotu!
V prípade reklamácie ponúkame:
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

22.11.

Ako vyrobiť adventný kalendár pre deti?

Vianočné tvorenie s deťmi môže zahŕňať aj ozdobu sáčkov na výrobu adventného kalendára. Ako na to?

MenuX

InformaceX