Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Stavebnica Variant

Stavebnica Variant

Kód produktu:95050426
Výrobca:Kovap
Podľa veku od::3 roky
Materiál:Plast
Klasická skrutka a matička bude deti sprevádzať celý život. Stavebnice poskytujú deťom priestor pre voľné hranie, umožňujú zostavovanie mnohých variabilných celkov a tým rozvíjať motorické schopnosti, ale aj priestorovú predstavivosť, fantáziu a trpezlivosť. Možno ich používať opakovane a často po mnoho rokov. U mladších detí pomáhajú rozvíjať vnímanie farieb, tvarov a už spomínanú jemnú motoriku, u starších detí potom môžu napomáhať pochopenie základných matematických či fyzikálnych javov. Krabica obsahuje kompletnú sadu 280 dielov vrátane 2 ks ozubených kolies s reťazou z 50 článkov.

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

20.03.

Jarné tvorenie

Vytvorte si s deťmi jarné a veľkonočné dekorácie, ktoré ozdobia Váš dom a deti zabavia.

16.01.

Učenie nie je mučenie

Tipy pre zábavnú formu učenia a pilovania 😊 Ako môže tiež prebiehať domáca príprava na prvom stupni?

16.12.

Kreatívne hračky a tvorenie

Vytvoriť alebo vyrobiť vlastný obrázok, dekoráciu alebo bábiku a radovať sa z vlastného výtvoru, je to k čomu by sme mali deti viesť.

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

MenuX

InformaceX