Zobraziť kategórie
Detský batoh Belmil 305-15 Mini Unicorn

Detský batoh Belmil 305-15 Mini Unicorn

Kód produktu:O6823696
Výrobca:Belmil

Súvisiace produkty

"Mini Animal" je zvierací mini batoh určený špeciálne pre najmenšie deti vo veku 1-3 roky pri každodenných činnostiach, vonku a na cestách. Je vyrobený z ľahkých, ale pevných materiálov s vodotesným povlakom a váži len 210 g. Batôžtek je na chrbtovom paneli opatrený menovkou.

Zadný panel je navrhnutý s mäkkou penou pre pohodlné nosenie. Polstrované ramenné popruhy sú ľahko nastaviteľné, takže úhľadne sedia na chrbte našich najmenších. Navyše je dodávaný s hrudným popruhom pre optimálne rozloženie záťaže, ktorý možno upraviť tak, aby sa perfektne prispôsobil. Hrudné popruhy sú v tomto veku dôležité, pretože zabraňujú skĺznutiu batohu z detských ramien.
Batôžtek ponúka jednu veľkú komoru, ktorá poskytuje dostatok priestoru pre plyšové hračky, malú prikrývku alebo oblečenie.
Zipsy s robustným ťaháčikmi ľahko otvorí a zatvorí aj malá detská rúčka. Reflexné prvky umiestnené na prednej a zadnej strane zvyšujú viditeľnosť. Má rukoväť dostatočne dlhú, aby ho rodičia mohli pohodlne nosiť.

Rozmery: 26 x 18 x 11 cm
Váha: 210 g
Objem: cca 4l

Výrobca: Belmil
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

22.08.

ZOŠITY - aké?

Aký papier, obálka, s okrajmi alebo bez? S vymeniteľnou náplňou? 523, 540 alebo iné? Designové x obyčajné zošity?

11.08.

Peračníky pre dievčatá, chlapcov, dvoj alebo trojposchodové?

Poznáte určite všetky typy školských peračníkov? Dozviete sa aké existujú aj ktoré sú zaujímavé alebo neobvyklé, aj o ich kvalite.

20.07.

Stil - od tašiek pre prvákov po študentské batohy

Predstavujeme veľmi obľúbené, dobre padnúce školské tašky STIL. Ďalej uvidíte prehľadne batohy pre deti od 1. triedy po stredškoláky - modely a designy pre rok 2023.

13.07.

Školské tašky Oxybag recenzia 2023

Vylepšenie modelov a novinky Oxybag 2023! Vyberáte? Zvažujete? Detailné informácie k tejto značke Vám určite zrýchli váš rozhodovací proces.

MenuX

InformaceX