Stavebnice Monti

K zloženiu stavebnic Monti nie je potrebné použitie žiadneho lepidla a farieb. Všetko funguje len pomocou zaklapávacích zámkov, úchytov a ďalších pružných mechanizmov. Výsledný model sa po zložení len doplní nálepkami, a už sa z neho stáva dokonalá replika skutečnej predlohy. A ktorý chlapec by doma nechcel mať tank, nákladikak, sanitku alebo hasičské auto?
Prednosťou je rýchla montáž. Modely Monti Systém sú vyrábané v Českej republike a neobsahujú nebezpečné ftaláty!
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 2Nasledujúci
BASIC modely sú najjednoduchšie na zloženie. Obsahujú približne 30 dielov. Sú určené pre deti od 6 rokov. Sú vyrábané v mierke 1:35 alebo 1:28.
STANDARD modely sú viac detailnejšie a tým pádom obsahujú viac dielov. Počet dielov sa pohybuje okolo 50. Aj napriek tomu sú stále jednoduché na zloženie a zvládnu ich zostaviť deti od 6 rokov. Autá sa vyrábajú v mierke 1:48.
PROFI rad je prepracovaný do posledného detailu. Tomu zodpovedá aj počet dielov, ktorých môže byť až 200. Tieto modely sú náročnejšie a pracnejšie na zloženie, preto sú určené pre deti od 8 rokov. Vyrába sa v mierke 1:48.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX