Zobraziť kategórie
Školský batoh Reybag Air Balloon  - 5dielny SET

Školský batoh Reybag Air Balloon - 5dielny SET

Guma
darček ZADARMO
Kód produktu:8649654
Hĺbka: 18 cm
Objem:23 l
Reflexné prvky: áno, ze všetkých strán
Výrobca:Mira Office

Súvisiace produkty

Kompaktný školský ruksak + Peračník+ Vrecko na prezuvky + Box na zošity A4+A5 Anatomický batoh je určený pre všetky dievčatá na 1. stupni. Je ľahký, šetrný k chrbtici.Má silne polstrovaný ergonomický chrbát, ktorý sa prispôsobí chrbtici nových prvákov, aby vytvoril a udržal zdravé držanie tela. Mäkké ramenné popruhy školskej tašky sú nastaviteľné vo viacerých bodoch, vďaka čomu sa taška plne prispôsobí výške a postave dieťaťa.Celý povrch zadnej časti tašky prilieha k chrbtu dieťaťa a odľahčuje chrbticu.Taška do školy dosahuje úmernú záťaž na ramenné a chrbtové svaly, vďaka čomu je nosenie pre deti zdravé a pohodlné. Vďaka svojej tvarovej štruktúre a použitiu materiálov prémiovej kvality je mimoriadne odolná, nemusíte kupovať každý rok novú tašku!Odporúčané pre dieťa od 3. triedy. Polstrovaná oblasť bedier, viacbodové, mäkké ramenné popruhy.Extrémne ľahký - len 0,87 kg. Vyrobené z odolného, pevného materiálu, 4 plastové podrážky na spodnej časti. Má 3 veľké priehradky na zips - v najväčšej sa nachádza prepážka vo vnútri priehradky. Na každej strane je vrecko na gumu a na taške aj veľkoplošné reflexné prvky pre bezpečnosť.Kapacita tašky je 23 litrov a nosnosť do 10 kg.Rozmery: 32x42x18 cmPrázdny jednoduchý dievčenský peračník s jednou chlopňou, s gumovými úchytmi na ceruzky a perá, vreckom na suchý zips vhodným na peniaze, gumu a prepážkou s priehľadnou fóliou a rozvrhom hodín. Výška 20,0 cmŠírka 13,5 cmHĺbka 4,0 cmPytlik na telocvik. Vrecko sa sťahuje pomocou šnúrok, ktoré vedú cez celú zadnú časť a je možné ho nosiť na chrbte alebo na ramene. Je vhodné na prezuvky alebo aj na oblečenie pre telesnú výchovu alebo na každodenné nosenie. Rozmer: 44x34cm.Školský box nazošity A4, s motívom, zatváranie zaistené gumičkou, materiál tvrdý kartón.Rozmer: 23x33x3, 5 cmŠkolský box na zošity A5, s motívom, zatváranie zaistené gumičkou, materiál tvrdý kartón.Rozmer: 16x22x3 cm
  • Ročne vidíme okolo 1.300 detí skúšať si školskú tašku, predávame ich už 15 rokov.
  • Vďaka tomu VIEME, ako a komu ktorá taška sedí na chrbte najlepšie.
  • Dokážeme Vám dobre poradiť aj na diaľku.
  • Pravidelne publikujeme články do našej poradne, kde riešime najčastejšie problémy.
  • Máme najširší výber online a spolupracujeme s 25 výrobcami.
  • Natáčame videá, ktoré Vám pomáhajú pri výbere a rozhodovaní.
U nás máte istotu!
V prípade reklamácie ponúkame:
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX