Zobraziť kategórie

Školský batoh Bagmaster MERCURY 9 A

Kód produktu:G509463
Hĺbka: 20 cm
Šírka:30 cm
Výška:41 cm
Nosnosť:9
Objem:22 l
Reflexné prvky: áno, ze všetkých strán
Výrobca:Bagmaster

Alternatívny tovar

Peračník Bagmaster MERCURY 8 A
7,97 €
Skladom do 2 dní
Skolský batoh s tromi komorami vhodný ako "druhý" batoh, najmä pre 2. - 4. triedu ZŠ. Do prvej triedy vhodný iba pre urastená dievčatá (cca od výšky 128 cm). Batoh je farebne krásne vyladený, prevažuje ale fialová farba s výšivkou farebných kvietkov na prednom vrecku.

Hlavná komora je vhodná pre zošity o veľkosti A4, školské dosky a učebnice. Vo vnútornej časti tejto komory je v prešitom látkovom vrecku fixovaný k chrbtu batohu ľahký hliníkový rám, ktorý je ergonomicky tvarovaný. Vnútorný hliníkový rám fyziologicky tvaruje chrbtový systém batohu tak, aby podporoval chrbticu a správny vývoj chrbta vášho dieťaťa. Zároveň rovnomerne rozprestiera záťaž zo školských učebníc a pomôcok a vďaka tomu dobre prilieha k chrbtu školáka.
Prostredná komora je tiež vhodná pre formát A4 a je vybavená separačnou látkou pre oddelenie školských pomôcok. Predná komora - je priestranná, vo vnútri tejto komory je prehľadný organizér s veľkým množstvom vreciek a jedným vreckom na suchý zips, napr. na peniaze a pod. Súčasťou organizéra je odnímateľný klip na kľúče s karabínkou.
Predné skryté vrecko na zips je lemovaná reflexným prýmkom, ktorý je krytý proti oderu transparentnéou fóliou. Toto skryté vrecko je napr. vhodné na školský peračník.
Chrbát i ramenné popruhy batohu sú anatomicky tvarované a mäkko polstrované. Ešte lepšiemu usadeniu tašky za chrbte dopomáhajú doťahovacie popruhy na hornej časti ramenných popruhov aj flexibilnéá hrudná páska na fixáciu popruhov na ramenách.
Pomocou pútka je možné batoh zavesiť na lavicu, pohodlné - plastom spevnené madlo - využijú deti pri prenášaní batohu v rukách. Dno batohu chráni spevnený materiál a plastové nožičky proti zašpineniu. Fľaša s pitím nájde svoje miesto v bočných, sieťovaných vreckách.
Na školskom batohu je veľké množstvo reflexného materiálu pre maximálne zvýšenie viditeľnosti dieťaťa v doprave. Najmä v prednej časti školskej tašky a po stranách, ale aj na ramenných popruhoch.
Materiály použité na výrobu tohto školského batohu spĺňajú normy EÚ z hľadiska nezávadnosti. Reflexné materiály tiež spĺňajú normy EÚ.

Technické parametre:

Rozmery: 41 x 30 x 20 cm
Hmotnosť: 1 kg
Objem: 22 l
Nosnosť: 9 kg
Záruka: 3 roky

Výrobca: Bagmaster
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

22.11.

Ako vyrobiť adventný kalendár pre deti?

Vianočné tvorenie s deťmi môže zahŕňať aj ozdobu sáčkov na výrobu adventného kalendára. Ako na to?

MenuX

InformaceX