Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Garancia doručenia do Vianoc

Podmienky garancie doručenia do Vianoc.
 

Garantujeme doručenie Vami objednaného tovaru do Vianoc pri splnení nasledovných podmienok:

  • Objednávate si tovar, ktorý je skladom vo Vami požadovanom množstve a objednávku vykonáte najneskôr do 20. 12. 2021 do 7.00 hod.;


Tovar, ktorý má dostupnosť 2 alebo viac dní objednajte najmenej 2, 3, 5, 7 pracovných dní (podľa údajov o dostupnosti pod cenou) pred piatkom 17. 12. 2021. Len tak sme schopní zaručiť dodanie tovaru do Vianoc.
(Príklad: Ak objednávate tovar, ktorý má dostupnosť "skladom do 2 dní", je potrebné ho objednať najneskôr v stredu 15.12.21)
 

  • Obdržíte potvrdenie o objednávke na Váš email a Vy od tejto kúpnej zmluvy neodstúpite;

 

  •  Kúpnu cenu tovaru uhradíte online kartou alebo si tovar necháte zaslať na dobierku. V prípade úhrady objednávky prevodom na účet platbu vykonáte najneskôr 16. 12. 2018 do 15 hod. V prípade neskoršieho nákupu odporúčame zvoliť iný spôsob úhrady.  

 

  • Preprava je zabezpečovaná inými subjektmi (GLS, Zásilkovna). Detskyeshop sa zaväzuje, že odovzdá Váš tovar tomuto prepravcovi včas (Detskyeshop však nenesie zodpovednosť za včasné dodanie zmluvných partnerov); Od 16. 12. 2021 preto odporúčame využívať spol. GLS.V prípade tzv. vyššej moci (mimoriadne, nepredvídateľné, neodvrátiteľné a nezavinené udalosti, nepredvídateľného počasia, alebo výpadku informačného systému prepravcov) nenesieme zodpovednosť za neskoré dodanie.


Kupujúci berie na vedomie, že táto akcia môže byť kedykoľvek aktualizovaná na základe mimoriadnych udalostí alebo iných skutočností, a to najmä s ohľadom na spôsoby dopravy tovaru.

 
Stránka z 0
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

27.05.

Školské aktovky Oxybag nová kolekcia 2022

Tohtoročné modely zaujmú novou, vylepšenou konštrukciou, ktorá sedí lepšie na chrbte. Nechýbajú ani obľúbené licenčné motívy Frozen alebo Minecraft!

22.03.

Herlitz aktovky a batohy 2022

Ergonomicky skvele padnúce tašky predstavujeme v nových designoch pre rok 2022.

16.03.

Batohy coocazoo 2022

Školské batohy od cca 4., 5. triedy s dokonalým posuvným chrbtovým systémom. Pokiaľ chcete, aby Váš školák mal čo do ergonómie to najlepšie!

MenuX

InformaceX