informácie
Potrebujete poradiť?

Školské tašky Spirit

Tašky Spirit sú vhodné pre 1. stupeň a ponúkame tri varianty. Klasické školské aktovky Spirit majú anatomicky tvarovaný, polstrovaný chrbát, sú stabilné a prehľadné. Posuvný hrudný popruh zlepšuje usadenie tašky na chrbte. Predná kapsa je určená na desiatu, bočné pojmú fľašu 0,5l. Vnútorná komora je rozdelená dvoma prepážkami.
Medzi veľmi ľahké (900 gr.) školské tašky patrí školská aktovka - batoh. Jej predné a bočné steny sú len mierne vystužené, nie klasicky pevné ako u vyššie popisovaného typu. Chrbát je anatomicky tvarovaný aj polstrovanýá a dno je pevné. Ramenné popruhy sú anatomicky tvarované a sú na nich aj prídavné popruhy, ktoré umožňujú lepšie usadenie tašky na chrbte. Hlavná komora sa uzatvára zdrhovadlom. Bočné vrecká sú určené na fľašu 0,5l. Ide o kompromis medzi aktovkou a batohom, kedy tvar sa blíži batohu a napr. pevné dno, jedna komora alebo otváranie pomocou klopy zase aktovke.
Školské batohy s posuvným systémom chrbta sú určené pre celý prvý stupeň. Všetky steny batohu sú pevné. Taška má bočné vrecká na fľašu 0,5l a predné vrecko na desiatový box, peračník, apod.
Viac o aktovkách a batohoch Spirit 2017
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 1
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

18.01.

Nikidom Roller - inovatívna taška na kolieskach

Ergonomická, praktická, odolná a zábavná.To je školská taška na kolieskach, ktorá u detí predchádza vzniku problémov s chrbtom.

24.11.

Vianočné tipy

Vianočné inšpirácie!

24.10.

Topgal 2018 - NOVÁ vianočná kolekcia

Spoločnosť Topgal pokračuje v tradícii predvianočného nadelovania. Aj v tomto roku pripravil ochutnávku noviniek z kolekcie 2018. Zjavne sa bude na čo tešiť.

17.08.

Ars Una - kolekcia aktoviek pre rok 2017

Aktovky maďarského výrobcu Ars Una si už niekoľko rokov získavajú pevné miesto na našom trhu a zaslúženú pozornosť zákazníkov. V ich výrobkoch sa snúbi kvalitné prevedenie s podareným dizajnom. Predstavíme vám kolekciu 2017.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226