Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské tašky Spirit

Značka Spirit zahŕňa širokú škálu školských tašiek pre 1. a 2. stupeň ZŠ a študentov, naviac tiež batohy určené na voľnočasové aktivity. Nevtieravý moderný vzhľad sledujúci moderné trendy sa spája s praktickým prevedením.

 V ponuke máme celú tohtoročnú kolekciu 2019.
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 6Nasledujúci
Klasické školské aktovky Spirit Start majú anatomicky tvarovaný, polstrovaný chrbát, sú stabilné a prehľadné. Posuvný hrudný popruh zabraňuje skĺznutiu popruhov z ramien, prídavnými ramennými páskami si dotiahnete tašku k chrbtu podľa potreby. Predné termovrecko je určené na desiatu, bočné pojmú fľašu 0,5 l. Spirit Pro light sa odlišujú na prvý pohľad tvarom, rebrovaným prevedením chrbtového polstrovanie a svietiacim LED zámkom. Horná klopa je mäkká. Ide o prechodovú variantu medzi aktovkou a batohom, predné a bočné steny sú len mierne vystužené, nie klasicky pevné ako u vyššie popisovaného typu. Nová kolekcia Spirit COSMO prináša nadčasový dizajn, aktovky majú LED svietiaci zámok, ergonomický tvarovaný chrbát, nastaviteľné polstrované popruhy spoločne s hrudným a bedrovým pásom. Ponúkame ich v 5dielnom sete vrátane dvoch vymeniteľných samolepiek.
Školské a študentské batohy Spirit prinášajú obrovskú škálu typov, motívov a spôsobov prevedenia chrbtovej časti. Všetky ponúkajú špeciálny oddiel pre notebook, mnoho z nich má doťahovacie ramenné pásky a hrudný popruh. Pre milovníkov hudby sú pripravené tašky s možnosťou pripojenia MP3 prehrávača.
 
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

08.06.

Oxybag 2020 - nové školské tašky pre prváčikov

Páči sa Vašim dievčatkám film Ľadové kráľovstvo a chalanom Ako vycvičiť draka? Potom vás nadchnú nové motívy Oxybag!

18.05.

Školské tašky Belmil v novej kolekcii 2020

Školské aktovky Belmil sú známe rôznorodosťou motívov, kvalitným prevedením a príjemnou cenou. Tohtoročné modely Vám zaručene vyrazia dych!

24.03.

Karanténa - učíme a hráme sa s deťmi doma

Ako zabaviť deti v domácej karanténe? Prichádzame s osvedčenými TIPMI, ako sa deti zabavia sami, ako si hrať spoločne a ako vám uľahčiť domáce vyučovanie.

20.03.

Stil 2020 - nová kolekcia školských batohov a školských aktoviek

Stil ako špecialista na školské aktovky pre prváčikov, žiadané študentské batohy a ďalšie školské potreby.

MenuX

InformaceX