Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské tašky Spirit

Tašky Spirit zahŕňajú širokú škálu tašiek pre 1. a 2. stupeň ZŠ a študentov, naviac tiež batohy určené na voľnočasové aktivity. Nevtieravý moderný vzhľad sledujúci moderné trendy sa spája s praktickým prevedením.

 V ponuke máme celú tohtoročnú kolekciu 2019.

Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 7Nasledujúci
Klasické školské aktovky Spirit Start majú anatomicky tvarovaný, polstrovaný chrbát, sú stabilné a prehľadné. Posuvný hrudný popruh zabraňuje skĺznutiu popruhov z ramien, prídavnými ramennými páskami si dotiahnete tašku k chrbtu podľa potreby. Predné termovrecko je určené na desiatu, bočné pojmú fľašu 0,5 l. Školské tašky Spirit Pro light sa odlišujú na prvý pohľad tvarom, rebrovaným prevedením chrbtového polstrovanie a svietiacim LED zámkom. Horná klopa je mäkká. Ide o prechodovú variantu medzi aktovkou a batohom, predné a bočné steny sú len mierne vystužené, nie klasicky pevné ako u vyššie popisovaného typu. Nová kolekcia Spirit COSMO prináša nadčasový dizajn, aktovky majú LED svietiaci zámok, ergonomický tvarovaný chrbát, nastaviteľné polstrované popruhy spoločne s hrudným a bedrovým pásom. Ponúkame ich v 5dielnom sete vrátane dvoch vymeniteľných samolepiek.
Školské a študentské batohy Spirit prinášajú obrovskú škálu typov, motívov a spôsobov prevedenia chrbtovej časti. Všetky ponúkajú špeciálny oddiel pre notebook, mnoho z nich má doťahovacie ramenné pásky a hrudný popruh. Pre milovníkov hudby sú pripravené batohy s možnosťou pripojenia MP3 prehrávača.
 
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

12.08.

Maďarská Arsuna a jej vyladená kolekcia 2019

Arsuna farebne ladí a vie pohladiť detskú dušu

31.07.

Český Stil naberá rýchlosť

České aktovky a batohy od prvej triedy až po maturitu s kvalitou porovnateľnou s Octaviou, za rozumnú cenu a s dlhou výdržou.

15.07.

Nemecká kvalita 2019 od Hamy

Hama pripravila opäť pekné motívy a dokonalú konštrukciu školských aktoviek, ktoré vydržia skrátka všetko!

MenuX

InformaceX