Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie
Potrebujete poradiť?

Školské tašky Spirit

Tašky Spirit zahŕňajú širokú škálu tašiek pre 1. a 2. stupeň ZŠ a študentov, naviac tiež batohy určené na voľnočasové aktivity. Nevtieravý moderný vzhľad sledujúci moderné trendy sa spája s praktickým prevedením.
Klasické školské aktovky Spirit Start majú anatomicky tvarovaný, polstrovaný chrbát, sú stabilné a prehľadné. Posuvný hrudný popruh zabraňuje skĺznutiu popruhov z ramien, prídavnými ramennými páskami si dotiahnete tašku k chrbtu podľa potreby. Predné termovrecko je určené na desiatu, bočné pojmú fľašu 0,5 l. Školské tašky Spirit Pro light sa odlišujú na prvý pohľad tvarom, rebrovaným prevedením chrbtového polstrovanie a svietiacim LED zámkom. Horná klopa je mäkká. Ide o prechodovú variantu medzi aktovkou a batohom, predné a bočné steny sú len mierne vystužené, nie klasicky pevné ako u vyššie popisovaného typu.
Školské a študentské batohy Spirit prinášajú obrovskú škálu typov, motívov a spôsobov prevedenia chrbtovej časti. Všetky ponúkajú špeciálny oddiel pre notebook, mnoho z nich má doťahovacie ramenné pásky a hrudný popruh. Pre milovníkov hudby sú pripravené batohy s možnosťou pripojenia MP3 prehrávača.

V ponuke máme celú tohtoročnú kolekciu 2018.
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 6Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

10.08.

Herlitz - kolekcia aktoviek a školských tašiek 2018

Kolekcia Herlitz pre tento rok je opäť bohatá na pekné motívy. Z niekoľkých dostupných modelov vyberiete školskú tašku pre akéhokoľvek prváčika.

25.07.

Aktovky OXYBAG od Karton P+P - kolekcia 2018

Úžasné vlastné i licenčné designy a mnoho ďalšieho ponúkajú aktovky českého výrobcu Karton P + P. Novo pod obchodnou značkou OXYBAG!

15.05.

Belmil 2018 - nová kolekcia školských tašiek

Tohtoročná kolekcia prináša nielen nové motívy, ale aj nové typy aktoviek a batohov. Na svoje si tak prídu aj starší školáci.

27.04.

Topgal 2018 - nová kolekcia študentských batohov

Tohtoročná kolekcia Topgal pre študentov je naozaj skvostná a farebne vydarená. Na potlači niektorých batohov zapracoval aj dvorný dizajnér firmy Topgal, pán Pauser.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226