informácie
Potrebujete poradiť?

Školské tašky Karton P + P

Český výrobca ponúka aktovky a batohy určené pre prvý, druhý stupeň ZŠ i študentov a celý rad príslušenstva v rovnakých, a to aj licenčných motívoch ako Ľadové kráľovstvo, Star Wars, Mimoni, Fairies, Minnie, Spiderman, Transformers. V uvedených motívoch sú v ponuke aj všetky školské potreby ako peračníky, dosky A4, A5, sáčky, fľaše, peňaženky a ďalšie.
Pre prváčikov je v ponuke niekoľko typov školských aktoviek - aktovky Premium, Premium COOL a najvyššie a najdrahší rad tašiek FLEXI s darčekom v podobe zdravej fľaše zdarma. Ponúkané sú samostatne aj v trojdielnom sete s peračníkom a vreckom na prezúvky.
Novinkou pre rok 2017 sú tašky Smarty, ktoré majú iba jednu komoru a pevný chrbát a dno rovnako ako aktovky. Strany batohu Smarty nie sú ale pevné a celkovo pôsobí skôr ako batoh.
Z batohov sa pre menšie deti hodí rad Ergo Kids. Pre väčších prváčikov alebo ako tzv. druhý batoh pre 3. a 4. triedu sú určené dvojkomorové školské batohy s klopou na suchý zips tzv. Anatomické batohy PLUS alebo batoh bez klopy Ergo Junior. Vyznačujú sa stabilnejšou konštrukciou a pevným dnom. Z minulého roka zostáva v ponuke niekoľko batohov Ergo Compact, ktoré majú pevný tvar.
Pre starších žiakov a študentov dodáva firma niekoľko radov batohov väčšinou s označením OXY, ktoré sa podľa zamerania na školské alebo voľnočasové účely líši prevedením chrbtovej časti a popruhov. Pri vyhľadávaní doporučujeme využitie filtra podľa veku. V ponuke sú aj batohy typu 2v1. Pozrite sa na kolekciu 2016, niektoré tašky sú stále v ponuke.
Prezrite si kolekciu 2017 a dozviete sa viac. Rozhodne je z čoho vyberať.
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 6Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

18.01.

Nikidom Roller - inovatívna taška na kolieskach

Ergonomická, praktická, odolná a zábavná.To je školská taška na kolieskach, ktorá u detí predchádza vzniku problémov s chrbtom.

24.11.

Vianočné tipy

Vianočné inšpirácie!

24.10.

Topgal 2018 - NOVÁ vianočná kolekcia

Spoločnosť Topgal pokračuje v tradícii predvianočného nadelovania. Aj v tomto roku pripravil ochutnávku noviniek z kolekcie 2018. Zjavne sa bude na čo tešiť.

17.08.

Ars Una - kolekcia aktoviek pre rok 2017

Aktovky maďarského výrobcu Ars Una si už niekoľko rokov získavajú pevné miesto na našom trhu a zaslúženú pozornosť zákazníkov. V ich výrobkoch sa snúbi kvalitné prevedenie s podareným dizajnom. Predstavíme vám kolekciu 2017.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226