Školský batoh OXY Sport Half violet + etue
| Kód produktu: | 6-73326E |
| Hĺbka: | 16 cm |
| Šírka: | 32 cm |
| Výška: | 46 cm |
| Nosnosť: | 8 kg |
| Objem: | 24 l |
| Reflexné prvky: | áno, ze všetkých strán |
| Výrobca: | Oxybag |
Súvisiace produkty
- Dĺžka chrbtového panelu je 46 cm
- Objem je 24 l
- Hmotnosť je 870 g
- Nosnosť je 8 kg
- Rozmer: 320*460*160 mm
Penál (etue): Študentské puzdro na písacie potreby s praktickou elastickou gumou, uzatváranie na zips.
- Ročne vidíme okolo 1.300 detí skúšať si školskú tašku, predávame ich už 15 rokov.
- Vďaka tomu VIEME, ako a komu ktorá taška sedí na chrbte najlepšie.
- Dokážeme Vám dobre poradiť aj na diaľku.
- Pravidelne publikujeme články do našej poradne, kde riešime najčastejšie problémy.
- Máme najširší výber online a spolupracujeme s 25 výrobcami.
- Natáčame videá, ktoré Vám pomáhajú pri výbere a rozhodovaní.
V prípade reklamácie ponúkame:
Alternatívny tovar

















