Zobraziť kategórie

HUBELINO Guľičková dráha - rozšírenie 12 ks, Šmykľavka

Kód produktu:420640
Výrobca:Hubelino
Podľa veku od::4 roky

Súvisiace produkty

Toto rozšírenie HUBELINO dráhy pridá každej vašej stavbe guličkodráhy na novej atraktivite.
Šmykľavka spomaľuje rýchlosť guličky pri kotúľaní smerom dole, ale vďaka špeciálnemu tvaru sa gulička otáča oveľa rýchlejšie okolo vlastnej osi. Tento vizuálny efekt je dobre viditeľný na dvojfarebných guličkách, ktoré nájdete v balení. Balenie obsahuje: 4 šmykľavky a 8 dvojfarebných guličiek.
Odporúčaný vek: 4+

Diely stavebnice sú kompatibilné s bežnými komponentmi iných výrobcov, takže ich môžete kreatívne kombinovať so svojimi existujúcimi stavebnicami a tematickými svetmi. Rovnako ako všetky produkty Hubelino je aj táto sada vyrábaná v Nemecku podľa najvyšších štandardov kvality.

Naše modulárne a kompatibilné guličkové dráhy sú navrhnuté tak, aby zostali na svojom mieste a deti sa mohli sústrediť na zábavu. Podporujú priestorovú inteligenciu a pochopenie základných fyzikálnych pojmov, ako je zrýchlenie a gravitácia. Stavanie guličkovej dráhy stimuluje pracovnú pamäť a zlepšuje analytické myslenie, či už s návodom, alebo pri voľnej hre. A čo je najlepšie, vychádzame z existujúcich systémov, aby sme predĺžili ich životnosť v detskej izbe.
Výrobca: Hubelino
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX