Darčeky na Vianoce pre predškolakov

Rozvoj jemnej motoriky, logiky, kreativity, fantázie je v predškolskom veku nesmierne dôležitý. V našej ponuke Vás preto čakajú vianočné darčeky pre deti v podobe Kúzeľného čítania od Albi, spoločenských hier s Krtkom, pexeso, Pexetrio, Čierny Peter a Človeče nehnevaj sa i Mindok pre předškolákov! Ponúkame kreatívne sady pre dievčatá i chlapcov, nové maľovanie pieskom, vrátane populárnych tvorivých hmôt a plastelín. U nás nájdete aj stavebnice vrátene Playstix, Cheva stavebnice i stavebnice Hubelino. Rodičia uvítajú aj nádherné vzdelávacie hry pre rozvoj koncentrácie, zapamätanie písmen a číslic. Menšie deti ocenia odrážadlá, značka FUNNY WHEELS je vhodná aj do bytov.
Obrovskú radosť môžete urobiť aj úplne praktickým darčekom, školskou aktovkou, ktorá pre budúceho prváčika býva darčekom číslo jedna! Ponúkame aktuálne licenčné motívy Minecraft, Ľadové kráľovstvo, alebo motívy s dinosaurami, traktorom či motýliky pre dievčatá, koňmi, značky Herlitz, Oxybag, Hama, Baagl, Bagmaster, Ergobag a mnoho ďalších.
Stránka 1 z 7Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

22.11.

Ako vyrobiť adventný kalendár pre deti?

Vianočné tvorenie s deťmi môže zahŕňať aj ozdobu sáčkov na výrobu adventného kalendára. Ako na to?

MenuX

InformaceX