Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Darčeky na Vianoce pre predškolakov

Rozvoj jemnej motoriky, logiky, kreativity, fantázie je v predškolskom veku nesmierne dôležitý. V našej ponuke Vás preto čakajú vianočné darčeky v podobe Kúzeľného čítania od Albi, spoločenských hier s Krtkom, pexeso, Pexetrio, Čierny Peter a Človeče nehnevaj sa i Mindok pre předškolákov! Ponúkame kreatívne sady pre dievčatá i chlapcov, nové maľovanie pieskom, vrátane populárnych tvorivých hmôt a plastelín. U nás nájdete aj stavebnice vrátene Playstix, Cheva stavebnice i stavebnice Hubelino. Rodičia uvítajú aj nádherné vzdelávacie hry pre rozvoj koncentrácie, zapamätanie písmen a číslic. Menšie deti ocenia odrážadlá, značka FUNNY WHEELS je vhodná aj do bytov.
Obrovskú radosť môžete urobiť aj úplne praktickým darčekom, školskou aktovkou, ktorá pre budúceho prváčika býva darčekom číslo jedna! Ponúkame aktuálne licenčné motívy MimoniĽadové kráľovstvo, Ako vycvičiť draka, motívy pripomínajúci Minecraft alebo motívy s dinosaurami, traktorom či motýliky pre dievčatá, koňmi, značky Herlitz, Oxybag, Hama, Baagl, Bagmaster, Ergobag a mnoho ďalších.
Stránka 1 z 11Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX