Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Stavebnice Hubelino

HUBELINO je vysoko kvalitná značka stavebníc vyrábaná priamo v Nemecku z ekologicky šetrného materiálu. Poskytuje deťom nielen skvelú zábavu, ale rozvíja predstavivosť, jemnú motoriku, sústredenie a logiku. Dieliky stavebnice sú 100% kompatibilné s LEGO Duplo. Sú vyrábané z ABS plastu, majú certifikát nezávadného materiálu podľa TÜV, sú v súlade s normami CE a EN71.
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 2Nasledujúci
Guličkové dráhy HUBELINO sú skvelým spoločníkom pre deti predškolského veku. Podporujú ich priestorové myslenie a zmysel pre detail. Malí stavitelia sa zábavnou formou zoznamujú s gravitáciou a zrýchlením.

Zábavné stavebnice sú pre deti od 4 rokov a rozvíjajú ich logiku a jemnú motoriku. Vďaka kockám sa deti zoznámia s hrami ako domino, sudoku, môžu skladať tangramu, hľadať stratenú ovečku alebo sa zoznamovať s číslicami a jednoduchými počtami.
 
HUBELINO pi je úplne nový, inovatívny systém stavania guľôčkových dráh s atraktívnym dizajnom a širokými konštrukčnými možnosťami. Kombinujú fyzikálne triky s kreatívnymi konštrukciami. Pretekárske dráhy umožňujú vysokú rýchlosť oceľových guličiek, umocnenú vystreľovacími kanónmi. Pre deti od 8 rokov.


Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX