Herlitz

Spoločnosť Herlitz je na trhu už viac ako 100 rokov a patrí k najznámejším papierenským značkám nielen v Nemecku, a to vďaka svojim spoľahlivým školským a kancelárskym produktom pre každého. Od roku 2014 je súčasťou holdingu Pelikan. Skupina Pelikan prevádzkuje výrobné závody v Nemecku, Mexiku, Kolumbii a Poľsku.
V roku 2022 oslávil Herlitz 30 rokov od založenia pobočky v Českej republike. Za tú dobu sa Herlitz stal v Českej republike synonymom pre zošity, školské tašky Herlitz, peračník pre prváka a množstvo ďalších kategórií školských i kancelárskych potrieb. Od roku 2023 vyrába dosky na zošity, písmenká, číslice v Českej republike. Zošity, rýchloviazače, vodovky a ďalšie vyrábajú v Poľsku, Maďarsku, Nemecku a Taliansku.
Niektoré produkty majú certifikáciu FSC™. FSC znamená Forest Stewardship Council. Slovensky "Rada pre správu lesa". Táto nezisková organizácia podporuje ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov. Cieľom je chrániť lesy na Zemi a minimalizovať nelegálnu ťažbu dreva. Jedná sa napr. o kolekciu Green, pastelky Pelikan a Silverino, niektoré bloky, šanóny a papier na doplnenie do zošitov Flex.
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 12Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX