Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské tašky Herlitz

V ponuke nemeckého výrobcu sú školské aktovky rady Smart, Loop, Midi a Flexi, ďalej batohy Bliss, be.bag Airgo a Motion pre prváčikov a celý 1. stupeň základnej školy. Všetky tašky disponujú nastaviteľnými ramennými popruhmi, kvalitným polstrovaním chrbta a reflexnými farbami.
Rada Herlitz Smart a Herlitz Loop je určená najdrobnejším prváčikom, Smart váži 900 gramov, Loop váži 950 gramov. Aktovka Herlitz Midi sedí na chrbte väčšiny detí. Je vybavená uťahovacími páskami na popruhoch, magnetickým zapínaním a zipsami na bočných vreckách. Spomenuté aktovky Midi, Smart a Loop sú k dispozícii buď samostatne alebo v sete. Aktovky Herlitz Flexi predstavujú najväčšiu školskú tašku Herlitzu, rastú s dieťaťom vďaka posúvateľným ramenným popruhom. Ponúkané sú iba v sete.
Batoh be.bag Airgo so škrupinovou konštrukciou zaujme zaujímavým designom. Rada Herlitz Bliss je vybavená trojstupňovým systémom nastavenia výšky ramenných popruhov. Uzatváranie je na zips. Batoh Herlitz Motion taktiež rastie s dieťaťom, naviac je vybavený bedrovým pásom s magnetickým zapínaním. Zakúpiť ho môžete samostatne alebo v sete.

Kolekcia 2019 - ponúkame prehľadné porovnanie aktoviek Herlitz pre prváčikov.
     

AKCIA: do 31.8. 2019 ZDARMA púzdro k novým študentským batohom Herlitz be.bag!

  

 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 6Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

12.08.

Maďarská Arsuna a jej vyladená kolekcia 2019

Arsuna farebne ladí a vie pohladiť detskú dušu

31.07.

Český Stil naberá rýchlosť

České aktovky a batohy od prvej triedy až po maturitu s kvalitou porovnateľnou s Octaviou, za rozumnú cenu a s dlhou výdržou.

15.07.

Nemecká kvalita 2019 od Hamy

Hama pripravila opäť pekné motívy a dokonalú konštrukciu školských aktoviek, ktoré vydržia skrátka všetko!

MenuX

InformaceX