Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Batohy Herlitz be.bag

Be.bag je dizajnovou radou školských tašiek firmy Herlitz. Be.bag airgo pre prváčikov a žiakov 1. stupňa má pevnú, škrupinovú konštrukciu a dve komory. Vďaka výškovo nastaviteľným popruhom a hrudnému pásu prispôsobíte usadenie na chrbte aktuálnym rozmerom dieťaťa. Na starších žiakov a študentov se Herlitz zameriava svojimi dvojkomorovými batohmi s výškovo nastaviteľnými ramennými popruhmi a hrudným pásom: be.bag beat je vybavený veľkou prednou kapsou, model cube má o niečo menšie rozmery a celkovo je ľahši.

Herlitz ponnuka aj študentské batohy be.adventurer pre 2. stupeň základnej školy a pre študentov, be.active a be.ready pre starších študentov. Majú ergonomicky tvarovaný chrbát, ktorý je priedušný a polstrovaný a nastaviteľné ramenné popruhy s reflexnými prvkami anatomicky tvarované a mäkko polstrované. Správna voľba pre všetkých študentov!
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 1
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX