Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Batohy Herlitz be.bag

Be.bag je dizajnovou radou školských tašiek firmy Herlitz. Be.bag airgo pre prváčikov a žiakov 1. stupňa má pevnú, škrupinovú konštrukciu a dve komory. Vďaka výškovo nastaviteľným popruhom a hrudnému pásu prispôsobíte usadenie na chrbte aktuálnym rozmerom dieťaťa. Na starších žiakov a študentov se Herlitz zameriava svojimi dvojkomorovými batohmi s výškovo nastaviteľnými ramennými popruhmi a hrudným pásom: be.bag beat je vybavený veľkou prednou kapsou, be.bag cube má o niečo menšie rozmery a celkovo je ľahši.

NOVINKA 2019 Herlitz prichádza s novým dizajnom študentských batohov be.bag, be.adventurer pre 2. stupeň základnej školy a pre študentov, be.active a be.ready pre starších študentov. Majú ergonomicky tvarovaný chrbát, ktorý je priedušný a polstrovaný a nastaviteľné ramenné popruhy s reflexnými prvkami anatomicky tvarované a mäkko polstrované. Správna voľba pre všetkých študentov!
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 2Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

12.08.

Maďarská Arsuna a jej vyladená kolekcia 2019

Arsuna farebne ladí a vie pohladiť detskú dušu

31.07.

Český Stil naberá rýchlosť

České aktovky a batohy od prvej triedy až po maturitu s kvalitou porovnateľnou s Octaviou, za rozumnú cenu a s dlhou výdržou.

15.07.

Nemecká kvalita 2019 od Hamy

Hama pripravila opäť pekné motívy a dokonalú konštrukciu školských aktoviek, ktoré vydržia skrátka všetko!

MenuX

InformaceX