Študentský batoh OXY Cool Cube a kľúčenka zdarma
| Kód produktu: | 3-244 |
| Hĺbka: | 24 cm |
| Šírka: | 33 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Nosnosť: | 8 kg |
| Objem: | 29 l |
| Reflexné prvky: | áno |
| Výrobca: | Oxybag |
rozměry: 42 x 33 x 24 cm
váha: 1,05 kg
nosnost: 8 kg
objem: 29 l
- Ročne vidíme okolo 1.300 detí skúšať si školskú tašku, predávame ich už 15 rokov.
- Vďaka tomu VIEME, ako a komu ktorá taška sedí na chrbte najlepšie.
- Dokážeme Vám dobre poradiť aj na diaľku.
- Pravidelne publikujeme články do našej poradne, kde riešime najčastejšie problémy.
- Máme najširší výber online a spolupracujeme s 25 výrobcami.
- Natáčame videá, ktoré Vám pomáhajú pri výbere a rozhodovaní.
V prípade reklamácie ponúkame:










