Školský batoh Cool PLUS Just Girl
| Kód produktu: | 3-219 |
| Hĺbka: | 19 cm |
| Šírka: | 33 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Nosnosť: | 8 kg |
| Objem: | 24 l |
| Reflexné prvky: | áno |
| Výrobca: | Oxybag |
Ďalší popis:
anatomicky polstrovaný chrbát s odľahčenou hliníkovou konštrukciou
pevné dno batohu s plastovými nožičkami (batoh je stabilný)
mäkko vystužené polstrované popruhy s doťahovacími páskami
hrudný popruh
klopa na suchý zips (z vnútornej strany klopy je fólia s menovkou)
dve vrecká po stranách vhodné na fľašu na pitie
v druhej komore sieťované vrecko na zips s karabínkou na kľúče
priestranná predné vrecko
plastom spevnené držadlo
kvalitné zipsy a dlhšie zipsové tiahla
reflexné pruhy zo všetkých strán
Hmotnosť: 1040 g
Rozmery: 41 x 33 x 19 cm (výška x šírka x hĺbka)
Nosnosť: 8 kg
Objem: 24 l
Výrobca: Karton P + P
- Ročne vidíme okolo 1.300 detí skúšať si školskú tašku, predávame ich už 15 rokov.
- Vďaka tomu VIEME, ako a komu ktorá taška sedí na chrbte najlepšie.
- Dokážeme Vám dobre poradiť aj na diaľku.
- Pravidelne publikujeme články do našej poradne, kde riešime najčastejšie problémy.
- Máme najširší výber online a spolupracujeme s 25 výrobcami.
- Natáčame videá, ktoré Vám pomáhajú pri výbere a rozhodovaní.
V prípade reklamácie ponúkame:




