Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské tašky Emipo

Produkty Emipo sa ako jediné vyrábajú v Českej republike, výrobca je držiteľom certifikátu "Český výrobca". K dispozícii sú samostatne alebo v setoch.
Školšké tašky Emipo sa vyznačujú nizkou hmotnosťou do 1 kg a sú určené pre prváčikov. Ponúkame ich v piatich variantách:
Tradičným produktom je školský batoh alebo aktovka s chrbtom z polyuretánovej peny. Typovo sa vždy jedná o aktovku, líšia sa iba prevedením klopy a vreciek. Aktovka má klopu pevnú, vyztuženú, dodávame ju na vyžiadanie, batoh má klopu mäkšiu a tým je tvarovo modernejší. Táto taška sa ponúka eště v prevedení s polstrovaným chrbtom pod názvom Emipo Anatomic.
Dalším produktom sú batohy Ergo One a novo aj Ergo Two. Líšia se v detajloch. Ergo One ponúka viac vnútorných pohyblivých prepážok, Ergo Two má jednu, ponúka väčšie predné vrecko na desiatový box.

Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 4Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

08.06.

Oxybag 2020 - nové školské tašky pre prváčikov

Páči sa Vašim dievčatkám film Ľadové kráľovstvo a chalanom Ako vycvičiť draka? Potom vás nadchnú nové motívy Oxybag!

18.05.

Školské tašky Belmil v novej kolekcii 2020

Školské aktovky Belmil sú známe rôznorodosťou motívov, kvalitným prevedením a príjemnou cenou. Tohtoročné modely Vám zaručene vyrazia dych!

24.03.

Karanténa - učíme a hráme sa s deťmi doma

Ako zabaviť deti v domácej karanténe? Prichádzame s osvedčenými TIPMI, ako sa deti zabavia sami, ako si hrať spoločne a ako vám uľahčiť domáce vyučovanie.

20.03.

Stil 2020 - nová kolekcia školských batohov a školských aktoviek

Stil ako špecialista na školské aktovky pre prváčikov, žiadané študentské batohy a ďalšie školské potreby.

MenuX

InformaceX