Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské tašky Topgal

Školské batohy českého výrobcu Topgal sa vyrábajú v dvoch kolekciách, a to pre 1. stupeň a pre študentov posledných ročníkov základnej školy aj študentov stredných škôl.
Tašky majú dve alebo tri komory, kvalitné polstrovanie chrbta, dno tvorí silnejšia látka s nožičkami. Váha je rôzna, pri vyhľadaní si môžete nastaviť filter do 1 kg. V ponuke sú aj školské aktovky v dievčenskom a chlapčenskom prevedení, ktoré sa vzhľadovo podobajú batohu. Majú jednu hlavnú komoru, stabilnú konštrukciu, pevný tvar i dno.

Batohy zakúpite buď samostatne, alebo v sete - sety pre 1. stupeň sú označené SMALL (taška a peračník), MEDIUM (ruksak, peračník a vak) alebo LARGE (ruksak, peračník, vak a pláštenka). Ku všetkým modelom je DOPRAVA ZADARMO, nech je kúpite samostatne alebo v sete.

NOVINKA 2021 model BAZI pre prváčikov

Výhody, nevýhody a prehľad Topgal 2021 pre prváčikov a študentské batohy Topgal 2020
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 21Nasledujúci
Sledujte tiež náš výpredaj Topgal!
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

25.02.

Topgal 2021 - nové modely školských tašiek pre prvákov

Tento rok výrobca prichádza s novým strihom batohu pre prváčikov. V článku nájdete porovnanie jednotlivých modelov, výhody i nevýhody značky.

01.12.

Kvalitné detské obliečky vyberáme za vás

Rozdávame radosť Vašim deťom a sledujeme módne trendy. U nás nájdete 300 žiadaných motívov pre chlapcov aj pre dievčatá!

21.08.

Bagmaster 2020 - nová kolekcia študentských batohov

Bagmaster myslí na študentov! Každý rok prichádza so zaujímavými dizajnovými motívmi, ktoré u iného výrobcu nenájdete.

11.08.

Topgal 2020 - nové modely študentských batohov

Topgal každý rok prichádza s novými grafickými bombami pre študentov! Tento rok pribudol do kolekcie nový graffiti model od Pausera, objavujú sa farebné kontrasty aj decentné nenápadné modely.

MenuX

InformaceX