Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie
Potrebujete poradiť?

Školská taška na kolieskach Nikidom Roller

Školské tašky Nikidom Roller španielskeho výrobcu sú správnou voľbou v prípade, že o kúpe tašky na kolieskach uvažujete.
Tašky majú pevnú pološkrupinová konštrukciu, spodný kryt z tvrdého plastu, jednoduché a prehľadné vnútorné členenie. Hlavnou výhodou od iných batohov na kolieskach je, že taška nemá ramenné popruhy, deti ju ťahajú za sebou alebo tlačia pred sebou a vďaka enormne veľkým kolieskam zdoláva všetky prekážky vrátane schodov a obrubníkov.
Navyše si ich deti môžu ľubovoľne vystajlovat samolepkami a odznakmi. Dokúpite k nej aj všetky náhradné diely a pláštenku do nepriaznivého počasia.
K dostaniu vo verzii Basic alebo XL, do ktorej si deti ľahko zabalia i veci na dovolenku.

Bližší popis a viac informácií nájdete aj v našom článku.

 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 2Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

08.11.

Ako na vianočné darčeky

Píšu Vaše deti list Ježiškovi? Prinášame Vám malé zamyslenie nad najkrajšími sviatkami roka aj z inšpiráciu pre "Ježiška".

10.08.

Herlitz - kolekcia aktoviek a školských tašiek 2018

Kolekcia Herlitz pre tento rok je opäť bohatá na pekné motívy. Z niekoľkých dostupných modelov vyberiete školskú tašku pre akéhokoľvek prváčika.

25.07.

Aktovky OXYBAG od Karton P+P - kolekcia 2018

Úžasné vlastné i licenčné designy a mnoho ďalšieho ponúkajú aktovky českého výrobcu Karton P + P. Novo pod obchodnou značkou OXYBAG!

15.05.

Belmil 2018 - nová kolekcia školských tašiek

Tohtoročná kolekcia prináša nielen nové motívy, ale aj nové typy aktoviek a batohov. Na svoje si tak prídu aj starší školáci.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226