Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie
Potrebujete poradiť?

Školská taška na kolieskach Nikidom Roller

Školské tašky Nikidom Roller španielskeho výrobcu sú správnou voľbou v prípade, že o kúpe tašky na kolieskach uvažujete.
Tašky majú pevnú pološkrupinová konštrukciu, spodný kryt z tvrdého plastu, jednoduché a prehľadné vnútorné členenie. Hlavnou výhodou od iných batohov na kolieskach je, že taška nemá ramenné popruhy, deti ju ťahajú za sebou alebo tlačia pred sebou a vďaka enormne veľkým kolieskam zdoláva všetky prekážky vrátane schodov a obrubníkov.
Navyše si ich deti môžu ľubovoľne vystajlovat samolepkami a odznakmi. Dokúpite k nej aj všetky náhradné diely a pláštenku do nepriaznivého počasia.
K dostaniu vo verzii Basic alebo XL, do ktorej si deti ľahko zabalia i veci na dovolenku.

Bližší popis a viac informácií nájdete aj v našom článku.

 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 1
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

10.08.

Herlitz - kolekcia aktoviek a školských tašiek 2018

Kolekcia Herlitz pre tento rok je opäť bohatá na pekné motívy. Z niekoľkých dostupných modelov vyberiete školskú tašku pre akéhokoľvek prváčika.

25.07.

Aktovky OXYBAG od Karton P+P - kolekcia 2018

Úžasné vlastné i licenčné designy a mnoho ďalšieho ponúkajú aktovky českého výrobcu Karton P + P. Novo pod obchodnou značkou OXYBAG!

15.05.

Belmil 2018 - nová kolekcia školských tašiek

Tohtoročná kolekcia prináša nielen nové motívy, ale aj nové typy aktoviek a batohov. Na svoje si tak prídu aj starší školáci.

27.04.

Topgal 2018 - nová kolekcia študentských batohov

Tohtoročná kolekcia Topgal pre študentov je naozaj skvostná a farebne vydarená. Na potlači niektorých batohov zapracoval aj dvorný dizajnér firmy Topgal, pán Pauser.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226