Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie

Nikidom Roller - inovatívna taška na kolieskach


Pre koho sú vhodné školské tašky na kolieskach?

Pre deti, ktoré tašku nosia predovšetkým v škole (napr. rodičia ich do školy vozia autom) alebo bývajú v blízkosti školy. Dôvodom je, že 4- 5 mesiacov zo školského roka nie je v našich podmienkach ideálne počasie (sneh, dážď, ..), preto voziť čokoľvek pri zemi z dôvodu zašpinenia nie je vhodné. Prípadne pre deti, ktoré majú dve školské tašky a podľa počasia ich môžu striedať.

Pre deti, ktoré z dôvodu choroby nemôžu nosiť žiadnu tašku na chrbte.
 
Oslovili Vás školské tašky na kolieskach? Nikidom Roller by mohla byť tá správna voľba.
Výhody batohu Nikodom Roller od iných batohov na kolieskach:
 
 • VEĽKÉ TICHÉ KOLIESKA: Ľahké manévrovanie, skvelá stabilita - taška sa nekýva zo strany na stranu ako u bežných tašiek na koleskach. Tichý chod vďaka polyuretanovému plášťu.

 • ZDOLÁVANIE PREKÁŽOK: schody a obrubníky nie sú prekážkou. Vhodná pre všetky terény: sneh, štrk, piesok...

 • DRŽADLO PRE TIAHNUTIE I TLAČENIE PRED SEBOU: Okrem klasického ťahania umožňuje i ľahké tlačenie tašky pred sebou (podobne ako nákupný košík), čo výrazne zlepšuje ergonómiu.

 • NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA RUKOVÄTE: Ľahká hliníková teleskopická rukoväť umožňuje 3 stupne nastavenia výšky, takže sa ľahko prispôsobí rostúcemu dieťaťu.

 • KAPACITA A PRAKTICKOSŤ: S objemom 19 litrov (27 litrov u verzie XL) sa do tašky vôjde všetko potrebné. Naviac s výborným prístupom a ochranou obsahu tašky.

 • ŽIADNE POPRUHY: Roller nemá popruhy, takže deti nemôžu podľahnúť pokušeniu hodiť si tašku na chrbát.

 • PŘISPÔSOBITEĽNOSŤ: Vďaka širokej ponuke kompatibilných púzdier, samolepiek a odznakov si každý môže svoj Roller upraviť podľa svojich predstáv a meniť jeho vzhľad, kedykoľvek sa mu zachce.

 • VYSOKÁ KVALITA PREVEDENIA viditeľná na prvý pohľad

  Štandardný model Basic je dostatočný pre potreby školáka, má praktické vnútorné členenie. Model XL mimo školy pokojne využijete aj na cestovanie na rodinnú dovolenku.

   VýškaŠírkaHĺbkaObjemHmotnosť
  Roller Basic52 cm32,5 cm21 cm19 l2,9 kg
  Roller XL53 cm38 cm23 cm27 l3,1 kg

Bezpochyby ďalšou výhodou je možnosť dokúpenia náhradných dielov. Pri výpočte pozitív nemožno neupozorniť na to, že Nikidom Roller dostal ocenenie za dizajn a inováciu a tiež ho odporúča asociácia fyzioterapeutov vrátane Únie fyzioterapeutov Českej republiky.
Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

08.11.

Ako na vianočné darčeky

Píšu Vaše deti list Ježiškovi? Prinášame Vám malé zamyslenie nad najkrajšími sviatkami roka aj z inšpiráciu pre "Ježiška".

10.08.

Herlitz - kolekcia aktoviek a školských tašiek 2018

Kolekcia Herlitz pre tento rok je opäť bohatá na pekné motívy. Z niekoľkých dostupných modelov vyberiete školskú tašku pre akéhokoľvek prváčika.

25.07.

Aktovky OXYBAG od Karton P+P - kolekcia 2018

Úžasné vlastné i licenčné designy a mnoho ďalšieho ponúkajú aktovky českého výrobcu Karton P + P. Novo pod obchodnou značkou OXYBAG!

15.05.

Belmil 2018 - nová kolekcia školských tašiek

Tohtoročná kolekcia prináša nielen nové motívy, ale aj nové typy aktoviek a batohov. Na svoje si tak prídu aj starší školáci.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226