Zobraziť kategórie
Pixiw Crew peňaženka Graffiti

Pixiw Crew peňaženka Graffiti

Kód produktu:0671052
Výrobca:Pixie Crew
PIXIE CREW peňaženka z kolekcie Grafitti je nielen praktickým doplnkom, ale aj spôsobom, ako vyjadriť svoju kreativitu. Vďaka koncepcii dizajnu v štýle pouličného písma je táto peňaženka skvelou voľbou pre všetky deti a dospievajúcich, ktorí sa chcú vyjadriť vlastným spôsobom a ukázať svoj jedinečný štýl.

Na vonkajšej strane peňaženky nájdete čierny panel PIXIE CREW s 86 bodmi, ktorý si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. S pixelmi PIXIE CREW si deti môžu vytvoriť jedinečný dizajn, ktorý zodpovedá ich predstavám a vkusu. Vaša peňaženka bude odrazom vašej kreativity a originality.

Zapínanie peňaženky je zabezpečené dvoma suchými zipsami, ktoré zaručujú bezpečnosť a ochranu vašich cenností. Otvorte peňaženku a objavte jej vnútro. Nájdete v ňom praktické vrecko na mince so zipsom, ktoré zabraňuje strate drobných mincí. Je tu aj dostatok priestoru na uloženie kreditných kariet, občianskych preukazov a iných dôležitých dokladov. Priestranné vrecko na bankovky zabezpečuje pohodlné a bezpečné uloženie peňazí. Peňaženka je elegantne zabalená v darčekovej PET dizajnovej škatuľke, je to skvelý darček pre všetkých malých aj veľkých milovníkov dizajnu a kreativity.

Súčasťou balenia je 50 farebných pixelov zdarma.

Rozmery: 13 x 10 x 2 cm
Materiál: silikón/neoprén

Výrobca: Pixie Crew
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX