Zobraziť kategórie

Obliečky do postieľky Matějovský Amabel Bavlna deluxe 90x130, 40x60

Kód produktu:8118034
Výrobca:Matějovský
Materiál:Bavlna deluxe
Krásne obliečky do postieľky s obľúbeným kvetinovým motívom Amabel. Jemný florálny vzor v kombinácii s atraktívnou bodkou poskytuje úžasnú variabilitu, vďaka ktorej môže mať vaše dievčatko každý deň inak ustlané.

Obliečky na vankúš aj na prikrývku zdobia zvrchu ružové kvety, na spodnej strane sú vyobrazené decentné bodky v bielej, ružovej a tmavo šedej farbe. Oba motívy sú zasadené do pastelovo šedého podkladu. Rodičia ocenia vysoko kvalitný materiál zo 100% prírodnej bavlny, ekologickej farby a komfortný zipsový uzáver.

Rozmer prikrývky: 90x130 cm
Rozmer vankúša: 40x60 cm
Materiál: Bavlna deluxe

Výrobca: Matějovský
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

22.11.

Kreatívne tvorenie - tipy na darčeky pre deti

Hľadáte originálny tip na darček pre deti, ktorý poteší cez Vianoce aj počas roka? Inšpirácie na darčeky, ktoré deti nielen prekvapia, ale prinesú im aj zmysluplnú zábavu.

25.09.

Bezpečnosť na internete

Ako viesť deti k bezpečnému správaniu na internete? Kedy zaviesť pravidlá, kedy použiť rodičovskú kontrolu a kedy sa spoliehať na otvorený rozhovor? A prečo je dôležité ponúknuť deťom aj iné cesty než len svet obrazoviek?

10.03.

Skrížená lateralita

Lateralita, čiže preferencie jednej strany tela, je dôležitým míľnikom v motorickom a kognitívnom vývoji dieťaťa. Ako poznáte, ktorú stranu tela dieťa uprednostňuje? Aké sú prvé signály nevyhranenosti a ako na to reagovať?

01.12.

Adventný kalendár u nás! Každý deň tip a zľava na darčeky!

Od 1. do 16. 12. vám každý deň prinesieme TIP na skvelý DARČEK PRE DETI - a to nie je všetko! Na každý z týchto tipov bude platiť ZĽAVA 10–20 %

MenuX

InformaceX