Obliečka na vankúšik My Little Pony Pravé priateľstvo
Kód produktu: | POVLAK-POVLAMYLIA |
Výrobca: | Carbotex |
Súvisiace produkty
Roztomilý detská obliečka na vankúš s motívom obľúbenej série My Little Pony poteší každého malého fanúšika. Na oboch stranách sú vyobrazené dve hlavné postavičky – fialový jednorožec s modrými vlasmi a oranžový poník s ružovými a fialovými vlasmi – stojaci na trávnatej lúke pod modrou oblohou. Motív vyžaruje radosť, priateľstvo a farebnú fantáziu.
Obojstranná potlač s rovnakým motívom zaisťuje jednotný vzhľad bez ohľadu na otočenie. Veselé farby a priateľská atmosféra prinášajú do detskej izby pozitívnu energiu. Obliečka je vyrobená z mäkkého a odolného polyesteru typu Velur – hladká a zamatová na dotyk. Materiály sú certifikované podľa Oeko-Tex Standard 100, čo zaručuje zdravotnú nezávadnosť. Zapínanie na zips uľahčuje manipuláciu.
- Rozmer: 40×40 cm
- Motív: My Little Pony – Pravé priateľstvo (dve postavy na lúke)
- Materiál: 100% polyester (Velur – hladký a zamatový)
- Farba: viacfarebná (fialová, oranžová, modrá, ružová, zelená)
- Zapínanie: zips
- Výplň: nie je súčasťou balenia
Skvelý darček pre deti, ktoré milujú My Little Pony. Obliečka prinesie do každej izby radosť, farby a kúzlo skutočného priateľstva.
Alternatívny tovar
