Maped

Maped je francúzska firma vyrábajúca kancelárske, školské a výtvarné potreby. Bola založená v roku 1947. V tom čase bola rodinnou firmou vyrábajúcou hlavne kružidlá. Neskôr sa jej portfólio rozšírilo napríklad o nožnice, orezávatka a po roku 1996 už firma dovážala kompletné kancelárske a školské potreby. V súčasnej dobe má v ponuke napr. fixky s umývateľným atramentom alebo ergonomické pastelky kresliace sýtymi farbami. Nechýbajú ani vodou roztierateľné akvarelové farby, voskovky, popisovače, farebné kriedy alebo nožnice.
Pod značkou Maped Creativ nájdete detské kreatívne sady a značka Maped Picnik ponúka všetko od fliaš na nápoje, cez krabičky na desiatu či obed.
Aktuálne má firma 20 dcérskych spoločností v 17 krajinách (napr. Nemecko, Grécko, Turecko, Argentína a Čína), kde vyrába svoje produkty. Značka je zastúpená celkom v 125 krajinách sveta.
Výrobky Maped vynikajú vysokou kvalitou, funkčnosťou a moderným dizajnom. Veľký dôraz je kladený na vlastný výskum a vývoj nových produktov, často chránených patentom. Starostlivo testujú a kontrolujú kvalitu produktov.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 1
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

22.11.

Ako vyrobiť adventný kalendár pre deti?

Vianočné tvorenie s deťmi môže zahŕňať aj ozdobu sáčkov na výrobu adventného kalendára. Ako na to?

30.10.

Detské obliečky - čo je dobré vedieť

Vedeli ste, že mikroplyš môže byť aj bavlnený? Nové materiály a ich prehľad.

MenuX

InformaceX