Tempery, vodovky, akrylové farby

Tempery vodou riediteľné máme v sadách po 6 alebo 10 farbách, 16 ml aj 12 ml tuby, značky Koh i noor, Herlitz, Europen, MFP alebo Kores. V ponuke nájdete aj špeciálne temperové farby od Koh i nnoru predávané po jednom kuse, ktoré aj po zaschnutí môžete vodou opäť oživiť.
Máme kvalitné vodovky a ANILINKY Koh-i-noor (Koh i noor), Kores, MFP a Europen, priemer farieb 22,5 alebo 30 mm, v plastovom obale.
Akrylové farby majú výbornú kryciu schopnosť, sú riediteľné vodou a vhodné na akýkoľvek druh podkladu vrátane kartónu, dreva a keramiky a pre obrúskovú techniku. Po zaschnutí sú nezmývateľné a odolné vode, teda sa dajú vrstviť na seba.
Akvarelové farby sú vodové farby, ktoré sa používajú na papier, papyrus, plast alebo kožu, látku, drevo a plátno. Nie úplne kryjú, a tak podklad obvykle presvitá. Obsahujú rastlinné, nerastné alebo živočíšne pigmenty, spojené vodou, arabskou gumou, glycerínom, prípadne i medom, a konzervačnými prísadami. Glycerín a med zabraňujú popraskaniu náteru počas jeho vysychania.
Pomúkame aj štetce na maľovanie, kelímky na vodu aj zástery na maľovanie.
VEĽKÉ BALENIA temperových farieb a akrylových farieb nájdete v sekcii Pre školy a škôlky.
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 3Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX