Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Tempery, vodovky, akrylové farby

Tempery vodou riediteľné máme v sadách po 6 alebo 10 farbách, 16 ml aj 12 ml tuby, značky Koh i noor, Herlitz, Europen, MFP alebo Kores. V ponuke nájdete aj špeciálne temperové farby od Koh i nnoru predávané po jednom kuse, ktoré aj po zaschnutí môžete vodou opäť oživiť.
Máme kvalitné vodovky a ANILINKY Koh-i-noor (Koh i noor), Kores, MFP a Europen, priemer farieb 22,5 alebo 30 mm, v plastovom obale.
Akrylové farby majú výbornú kryciu schopnosť, sú riediteľné vodou a vhodné na akýkoľvek druh podkladu vrátane kartónu, dreva a keramiky a pre obrúskovú techniku. Po zaschnutí sú nezmývateľné a odolné vode, teda sa dajú vrstviť na seba.
Akvarelové farby sú vodové farby, ktoré sa používajú na papier, papyrus, plast alebo kožu, látku, drevo a plátno. Nie úplne kryjú, a tak podklad obvykle presvitá. Obsahujú rastlinné, nerastné alebo živočíšne pigmenty, spojené vodou, arabskou gumou, glycerínom, prípadne i medom, a konzervačnými prísadami. Glycerín a med zabraňujú popraskaniu náteru počas jeho vysychania.
Pomúkame aj štetce na maľovanie, kelímky na vodu aj zástery na maľovanie.
VEĽKÉ BALENIA temperových farieb a akrylových farieb nájdete v sekcii Pre školy a škôlky.
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 3Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX